Полтавщина попрощалася з поетесою Людмилою Овдієнко

Людмила Овдієнко (фото - google.com, макет - Трибуна)

Людмила Овдієнко (фото – google.com, колаж – Трибуна)

15 серпня мешканці міста Кобеляки провели в останню путь Людмилу Миколаївну Овдієнко. Поховано поетесу на міському кладовищі.

Людмила Миколаївна Овдієнко останні роки важко хворіла. Її серце перестало битися на 68-му році життя. Попрощатися з видатною людиною прийшли не лише колеги, журналісти, представники міської та районної державних адміністрацій, а багато пересічних мешканців. Прощання відбувалось в стінах Свято-Миколаївського храму. Поховали Людмилу Миколайну на міському кладовищі.

Людмила Овдієнко назавжди лишиться в серцях оточуючих як талановита, невтомна, життєрадісна людина.

Довідка: Народилась Овдієнко Людмила Миколаївна 1 травня 1948 в селі Нова Гребля, що на Сумщині. З 1991 року почала працювати у Кобеляцькій районній газеті «Колос». Редакторській справі Людмила Миколаївна присвітила 38 років. З 1979 року письменниця належала до Національної спілки письменників України та до Міжнародної асоціації письменників і публіцистів. Людмила Овдієнко є автором поетичних збірок «Весняна повінь», «Довіра», «Зліва, де серце», «Не прощаюся», «Не вистачає тиші для молитви», книг прози «Вибір», «Дорога до себе», «Ми більше не вороги». За значний внесок у розвиток місцевого самоврядування та соціально-культурне життя міста Кобеляки рішенням восьмої сесії Кобеляцького міської ради двадцять четвертого скликання від 11 квітня 2003 присвоєно звання «Почесний громадянин міста Кобеляки».

Юлія Злепко

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: