Полтавщина попрощалася з поетесою Людмилою Овдієнко

0

Людмила Овдієнко (фото - google.com, макет - Трибуна)

Людмила Овдієнко (фото — google.com, колаж — Трибуна)

15 серпня мешканці міста Кобеляки провели в останню путь Людмилу Миколаївну Овдієнко. Поховано поетесу на міському кладовищі.

Людмила Миколаївна Овдієнко останні роки важко хворіла. Її серце перестало битися на 68-му році життя. Попрощатися з видатною людиною прийшли не лише колеги, журналісти, представники міської та районної державних адміністрацій, а багато пересічних мешканців. Прощання відбувалось в стінах Свято-Миколаївського храму. Поховали Людмилу Миколайну на міському кладовищі.

Людмила Овдієнко назавжди лишиться в серцях оточуючих як талановита, невтомна, життєрадісна людина.

Довідка: Народилась Овдієнко Людмила Миколаївна 1 травня 1948 в селі Нова Гребля, що на Сумщині. З 1991 року почала працювати у Кобеляцькій районній газеті «Колос». Редакторській справі Людмила Миколаївна присвітила 38 років. З 1979 року письменниця належала до Національної спілки письменників України та до Міжнародної асоціації письменників і публіцистів. Людмила Овдієнко є автором поетичних збірок «Весняна повінь», «Довіра», «Зліва, де серце», «Не прощаюся», «Не вистачає тиші для молитви», книг прози «Вибір», «Дорога до себе», «Ми більше не вороги». За значний внесок у розвиток місцевого самоврядування та соціально-культурне життя міста Кобеляки рішенням восьмої сесії Кобеляцького міської ради двадцять четвертого скликання від 11 квітня 2003 присвоєно звання «Почесний громадянин міста Кобеляки».

Юлія Злепко

21 февраля 2019
20 февраля 2019