Полтавщина майже повністю розрахувалася за газ

0

Традиційно протягом літа, фахівці комунального підприємства «Полтаватеплоенерго» ремонтують тепломережі та замінюють старі котли. Щороку підприємство модернізує мінімум по дві котельні. 

Підготовка до опалювального сезону 2015-2016 років, попри всі складнощі, пройшла задовільно. Ми всі ті заходи з підготовки до опалювального сезону, які планували на початку року, виконали у повному обсязі. Також, Полтавщина на 98% розрахувалася за газ. Практично у повному обсязі ця заборгованість покривалася різницею в тарифах, – говорить Володимир Чернявський, гендиректор КП «Полтаватеплоенерго».

Цього разу у Полтаві реконструювали котельню на вул. Уютна,29 та вул. Фрунзе, 48. На останню до повної реконструкції власних коштів не вистачало, довелося залучити кредитні кошти. Загалом витратили 591 тисячу євро.

Ми маємо повні комплекти проектно-кошторисної документації для реконструкції декількох котелень. Проблема не в нашій готовності. Ми готові. Проблема традиційна – катастрофічно не вистачає коштів, – говорить Володимир Чернявський.

На своєму балансі «Полтаватеплоенерго» тримає 92 котельні.

Олена Костиря

17 липня 2018