Полтавщина й Дніпропетровщина обміняються досвідом патріотичного виховання молоді

Нещодавно відбулася зустріч членів Полтавської та Дніпропетровської ОДА, на якій був підписаний Меморандум про співпрацю між інститутами громадянського суспільства обох областей та взаємодію в національно-патріотичному вихованні молоді.

Фото: adm-pl.gov.ua

Фото: adm-pl.gov.ua

Мета заходу – обмін досвідом та консолідація зусиль у патріотичному вихованні населення. Ініціатором виступив голова Громадської ради при Полтавській ОДА Володимир Голуб за підтримки голови Полтавської ОДА Валерія Головка. Делегати з Полтави: представники ГО, козацьких формувань, ветерани-афганці, демобілізовані АТОвці, волонтери та рідні загиблих учасників АТО, повідомляє Полтавська облдержадміністрація.

– Ми завітали до Дніпра, щоб показати нашим людям ваш унікальний музей АТО, який мене вразив. Ви були перші, хто встав зі зброєю на захист країни. Перші добробати формувалися тут. І ви дуже багато зробили для збереження нашого суверенітету. Прагнемо, щоб і в Полтаві з’явився такий музей.

Володимир Голуб

Голова ОДА розповів на заході про акти вандалізму в Полтаві щодо пам’ятних дошок загиблим АТОвцям, графіті-меморіалу загиблим у боротьбі за майбутнє України та в цілому поводження з пам’ятками, підкреслив необхідність запровадження патріотичного виховання в регіоні. І перший крок, на його думку, повернутися до Полтави з підписаним Меморандумом.

Мета документу – спільна діяльність і консолідація зусиль сторін, спрямованих на реалізацію національно-патріотичного виховання.

Фото: adm-pl.gov.ua

Фото: adm-pl.gov.ua

– Рано чи пізно сьогоднішні діти виростуть і працюватимуть, в тому числі, на державних службах. Власне, через це ми розуміємо, що маємо виховувати повагу в майбутнього покоління до історії, культури, але одночасно до Конституції, права та законів України.

Сергій Рибалко, головний спеціаліст відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

Також він зазначив, що в області вже діє концепція програми «Допризовної підготовки та національно-патріотичного виховання» на 2016-2020 рр, і нещодавно прийняли обласну цільову програму «Національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 рр». У програмі новий підхід навіть до визначення до терміну «патріотизм». Вона пропонує кілька нових конкурсів національно-патріотичного виховання. В області буде запроваджено нову військово-спортивну патріотичну гру ім. Симона Петлюри. А влітку діти зможуть відпочивати у військово-патріотичному таборі.

– Ми готові обмінюватися досвідом. У нас дуже активні люди, патріоти, дуже активні сім’ї загиблих. Але працювати завжди є над чим.

Віталій Маласай, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Дніпропетровської ОДА

Голови громадських організацій двох областей підписали Меморандум про взаємодію та співпрацю. Планують обмінюватися досвідом та втілювати спільні проекти.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: