Полтавщина готує “червоні списки” пацієнтів

Світлана Варвянська
18:04 | 05 квітня 2017
2

Формуванню повноцінних електронних реєстрів заважає недостатній рівень комп’ютеризації медзакладів області.

Реформа

Реформа

Формування “червоних” реєстрів, або повних списків усіх мешканців області – один з важливих етапів реаліації медичної реформи в Україні. Це потрібно, аби під час реформування первинної ланки медицини можна було відслідкувати кількість потенційних та укладених угод між пацієнтами, сімейними лікарми або дільничими терапевтами. Зараз питанням електронних реєстрів займається Департамент охорони здоров’я.

– Наше завдання сьогодні – сформувати червоний реєстр. Уже сформовано понад 86% списків населення, – сказав очільник ДОЗ Віктор Лисак.

Віктор Лисак

Віктор Лисак

Стовідсотково «червоні реєстри» сформували у м. Полтава, м. Лубни, м. Горішні Плавні, Великобагачанському, Гадяцькому, Козельщинському, Решетилівському та Хорольському районах. Найгірша ситуація – у Лубенському, Кременчуцькому і Оржицькому районах.

Формуванню електронних реєстрів заважає недостатня комп’ютеризація медзакладів області.

– Із 329 амбулаторій лише 126 (38,4%) підключені до Інтернету, – повідомив Лисак.

Цього року, за словами Віктора Лисака, заплановано відкрити 2 амбулаторії у м. Полтава та по 1-й – у Кременчуцькому та Миргородському районах. Планується також підключення Центрів першої медико-санітарної допомоги, амбулаторій та ФАПів до мережі Інтернет.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Останні новини:

Читайте також: