Полтавка пропонує відмовитись від використання ТЕЦ

Полтавка пропонує відмовитись від ТЕЦ, ТЕС та АЕС на користь відновлюваних джерел енергії (ВДЕ).Полтавка пропонує відмовитись від використання ТЕЦ

Авторка петиції зазначає, що енергогенеруючі потужності несуть у собі найбільшу кількість викидів у повітря.

— Ми повинні припинити наслідувати небезпечну радянську енергетику у вигляді вугільних та атомних станцій, ми повинні припинити наражати наших дітей на нову Чорнобильську катастрофу. Саме тому я закликаю вас підтримати перехід Полтави на безпечний для довкілля та людини шлях: біопаливо, біоенергетику, енергію сонця та вітру. Кам’янець-Подільський, Чортків, Житомир та Львів вже заявили про перехід на відновлювані джерела енергії до 2050 року, що заважає зробити це нам? — пише авторка Маргарита Коптєва.

Жінка вимагає повністю відмовитись від використання ТЕС, ТЕЦ та АЕС та пропонує впроваджувати у місті систему, що складається з 4-х кроків:

1.Очільники Полтави повинні публічно заявити про ціль перейти 100% відновлюваних джерел енергії до 2050 року та прийняти відповідне рішення на сесії міської ради.
2.Створювати умови, що дозволять полтавцям отримати доступ до відновлюваної енергії (доступні кредитні програми на обладнання, інші програми підтримки ВДЕ).
3.Закладати у міському бюджеті більше коштів на програми підтримки енергоефективності, екологічного громадського транспорту.
4. Проводити та підтримувати просвітницькі кампанії у місті щодо теми зміни клімату, відновлюваних джерел енергії та енергоефективності.

Зазначимо, через нестабільність рівню виробутку електроенергії, в усьому світі сонячні електростанції, вітрогенератори, гідроелектростанції та різноманітні ГЕС та ТЕЦ позиціонуються як балансові потужності, необхідні для регуляції видобутку та споживання електроенергії. Відповідно, Україна не може поки відмовитись від ТЕС, ТЕЦ та інших традиційних джерел енергії. Тим паче, відмова від таких генеруючих потужностей не входить до переліку дій програми розвитку енергетичної сфери країни.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Крута ідея!!!!Треба переходить.

2019-05-16
Тарас
Відповіcти
0

А хто ця жінка така,що так кардинально хоче змінить систему. Десь поїздила за бугром і наблотикалася. Чи чим це визвано?)

2019-05-16
Аня
Відповіcти
0

Все!Масовов переходимо на енергію сонця і вітру!!!

2019-05-16
Танюшка
Відповіcти
0

Що спонукало людину написати таку петицію, ціна ?

2019-05-16
Віра
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: