Полтавка ледь не стала жертвою телефонного шахрая

0

28 жовтня полтавка, у якої зник пес, пішла на зустріч з невідомим, який запевняв жінку, що знає, де знаходиться її собака. Попередньо, він попрохав вимкнути телефон. Жінку це насторожило, тому вона звернулася до правоохоронців.

1398074194_63555

Полтавка розмістила у соціальних групах запис, де йшлося про те, що у неї зник пес. Менш ніж за годину їй зателефонував чоловік та повідомив, що знайшов її собаку. Він сказав, що поверне пса за грошову винагороду у розмірі 1 000 гривень. Згодом, він знизив ціну до 800 гривень.

Погодившись, дівчина домовилася про зустріч в центрі Полтави, попередньо звернувшись до працівників Октябрського райвідділу міліції.

Як і очікувался, ні собаки, ні чоловіка не було. У телефонному режимі чоловік казав, що задля того, аби умова відбулася, жінка через термінал має поповнити йому мобільний рахунок. Коли жінка, засумнівавшись, попросила показати їй собаку, чоловік сказав, “Ну хоча б 300 гривень”.

Правоохоронці пояснили, що такі дзвінки зазвичай надходять з території Донецької та Луганської областей, або з місць позбавлення волі. Від телефонних шахраїв щодня страждають сотні українців.

Працівники міліції закликають бути пильними і не поспишати до терміналів, щоб переказати гроші.

Катерина Шевелєва

17 липня 2018
16 липня 2018