Полтавець вимагає зняти прапори з Монументу Слави

На сайті Полтавської міської ради зареєстрували петицію № 346 «Про відновлення відповідного використання Монументу Слави».

Полтавець вимагає зняти прапори з монументу слави

Полтавець вимагає зняти прапори з Монументу Слави

Судячи з тексту, автор вважає, що для дотримання автентичного вигляду монументу, який занесено до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, необхідно демонтувати прапори з верхівки.

— Використання Монумента Слави у якості щогли для державного прапора та прапора УНА-УНСО без прийняття відповідних рішень про зміну статусу об’єкта, згідно з чинним законодавством, є спотворенням художнього погляду та невідповідним використанням, — пише автор петиції Сергій Прокопенко.

У тексті петиції він звертає увагу на те, що відповідно до «Закону України «Про охорону культурної спадщини» (1805-III, ст. 1 Визначення термінів): Об’єкт культурної спадщини — визначне місце, споруда (витвір), комплекс (ансамбль), їхні частини, пов’язані з ними рухомі предмети, а також території чи водні об’єкти (об’єкти підводної культурної та археологічної спадщини), інші природні, природно-антропогенні або створені людиною об’єкти незалежно від стану збереженості, що донесли до нашого часу цінність з археологічного, естетичного, етнологічного, історичного, архітектурного, мистецького, наукового чи художнього погляду і зберегли свою автентичність».

Наразі петиція вже отримала 52 голоси.

Зазначимо, з огляду на персональну сторінку у Facebook, Сергій Прокопенко має прорадянські комуністичні політичні погляди.

Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

Я особисто проти “””так званого доповнення””” до символів. Це Пам’ятник ПЕРЕМОГИ. Істики вже дали оцінку учасникам цих подій. Прапори на пам’ятнику —це на мій погляд приниження символів як Прапору України, Так і інших Прапорів. Точніше Прапорів інших політичних сил чи рухів. ===я так думаю===

2019-06-10
Олександр Ткаченко
Відповіcти
1

А більше не має де повісити прапор УНА УНСО. Чи бояться , що довго не протримається. Ви, вибачте, не надто розумні люди ,читали сам текст петиції? Чи у вас мозок працює в одному напрямку? Там було сказано про те, що потрібно зберегти автентичність пам”ятника. Мабуть мовний закон був прийнятий виключно для таких як ви.

2019-06-07
Відповіcти
0

Цей дятел прапора УНА-УНСО не бачив,чув тільки страшилки

2019-06-07
Сергій
Відповіcти
1

А шо йому мішає? не понятно. Скучно жить?

2019-06-06
Ганна
Відповіcти
1

Не думала,шо буде стiльки прибчникiв знять(

2019-06-06
Настя
Відповіcти
1

Останні новини:

Читайте також: