Полтавець пропонує притягати до відповідальності власників будинків за нарконаписи на стінах

На сайті Полтавської міської ради з’явилась чергова петиція проти розповсюдження наркотиків.

За даними правоохоронців, велику частину наркотичних речовин нині збувають через так звані «закладки». Відповідні адреси ресурсів, де збувають наркотики в мережі інтернет, доволі часто малюють у вигляді графіті на стінах будинків, магазинів тощо. У Полтаві вже 2 роки правоохоронці та активісти намагаються боротись з нарконаписами, замальовуючи їх.

Цього разу полтавець Олександр Горюн запропонував притягувати до адміністративної чи кримінальної відповідальності фізичних та юридичних осіб, у власності яких знаходиться об’єкт з відповідними написами, якщо власник не ліквідував написи впродовж певного часу.

— Як ви знаєте, ця наркотична гидота захопила всі пострадянські країни, тож сподіватись тільки на поліцію і активістів замало. Ми повинні колективно відповідати за свою країну. Тримаючись ідеології “моя хата з краю – нічого не знаю”, Європу не побудуєш. Давайте почнемо з духовної столиці України, — пише автор, пояснюючи пропозицію.

Чи допоможе відповідна пропозиція побороти «закладчиків» — невідомо, адже наразі жодне місто в Україні не ввело подібної практики.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Ці написи вже просто достали, люди благоустраюють свої будинки власним коштом,а через якихось уродів ще й притягатимуть до відповідальності.

2019-04-27
Ніка
Відповіcти
0

Не поняла,на моїй стіні напишуть,а я за це нестиму відповідальність????

2019-04-27
Дарина
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: