Полтавець на крок наблизився до Олімпіади

У Туреччині з 9 по 17 квітня триває міжнародний ліцензійний турнір з боксу (у рамках відбору на Олімпіаду-2016 в Ріо-да-Жанейро). Від Полтавщини до збірної країни потрапили спортсмен-важковаговик із Кременчука Віктор Вихрист та полтавець, який боксує в напівважкій вазі Олександр Хижняк.

poltava-boxers

Олександр Хижняк – другий зліва, Віктор Вихрист – крайній справа

Представник боксерської школи Кременчука Віктор Вихрист перестав боротися за ліцензію ще в понеділок, 11 квітня – тоді він боксував проти британця Джозефа Джойса. Наш важковаговик (вагова категорія 91+) поступився очками – за одностайним рішенням суддів він не пробився до наступного кола турніру. Хоча почав земляк вдало ­- у першому бою він боксував з Даніелом Таборскі з Чехії і переміг технічним нокаутом вже в першому раунді.

db[hbcn

Віктор Вихрист

Інший боксер з Полтави, 20-річний Олександр Хижняк, стартував у турнірі у вівторок проти польського боксера Матеуша Тріка. Хлопець виступив досить вдало – судді одностайно присудили йому перемогу.

Наступний бій відбудеться сьогодні – проти словака Матусу Стрінско.

Крім того, до збірної тренерів потрапив і тренер, а за сумісництвом – батько Олександра Хижняка – Олександр Олександрович.

[b;yzr

боксер Олександр Хижняк із тренером Олександром Хижняком старшим

Довідка: Міжнародний ліцензійний турнір з боксу-2016 проходить із 9 по 17 квітня у місті Самсун (Туреччина). В кожній з вагових категорій розігруватимуть по три ліцензії. Автоматично отримуватимуть перепустку на Олімпіаду-2016 чемпіон та фіналіст турніру, а третю ліцензію завоюють у додатковому поєдинку боксери, які поступилися в півфіналі.