Полтавець Андріан Литовченко подолав дистанцію змагань “Ironman”

0

На змаганнях, що відбулися 7 жовтня в іспанській Барселоні, полтавець здолав 3,86 км у запливі, 180,25 — у велогонці та 42,195 км — у бігу. Андріан Литовченко витратив на перегони 11 год., 6 хв. та 16 секунд.

Андріан Литовченко незадовго до старту (фото зі сторінки атлета)

Подібні змагання на екстремально довгі дистанції проводять у світі впродовж 40 років. Перший старт відбувся 18 лютого 1978 року на Гаваях. Цьогоріч позмагатися за перемогу в “Ironman” до іспанської Барселони прибули 2744 спортсмени з різних країн світу.

Наш земляк, директор ПААЗ, показавши підсумковий результат в 11 годин, 6 хвилин, 16 секунд, посів 830 місце. Перемогли в іспанському старті: серед чоловіків — швед Яспер Свенсон, який прийшов до фінішу з результатом 8:05:56; серед жінок — німецька триатлетка Лаура Філіп з часом 8:34:57.