“Полтававодоканал” проводить ремонтні роботи на аварійному каналізаційному колодязі по провулку Заячий

0

Після погодження з іншими службами, підземні комунікації яких пролягають поряд місця аварії (провулок Заячий), фахівці проводять ремонтні роботи з розкопуванням ґрунту. У мешканців прилеглих будинків  водопостачання та водовідведення не припинятиметься.

"Полтававодоканал" проводить ремонтні роботи на аварійному каналізаційному колодязі по провулку Заячий

“Полтававодоканал” проводить ремонтні роботи на аварійному каналізаційному колодязі по провулку Заячий

На вихідні від мешканців з провулку Заячий надійшла  заява від мешканців провулку Заячий з приводу засмічення каналізації. У понеділок фахівці аварійно-відновлювальної бригади прочистили її від побутового сміття.

У вівторок знову надійшла заява з приводу витікання стоків з каналізаційного колодязя. Після виїзду аварійної бригади служби каналізації з’ясувалося, що сталася руйнація останнього.

На даний момент стоки виведені до іншого каналізаційного колодязя, бригада комунальників працювала і вночі, проводячи перекачку стоків.

Сьогодні, після погодження з іншими службами, підземні комунікації яких пролягають поряд місця аварії, фахівці проводять ремонтні роботи з розкопуванням ґрунту. У мешканців прилеглих будинків водопостачання та водовідведення не припинятиметься. “Полтававодоканал” просить вибачення за тимчасові незручності.

З весни, після масових провалів колекторів, що сталися внаслідок швидкого танення снігу,  всі бригади служби каналізації працюють в посиленому режимі, ліквідовуючи аварії, де сталося руйнування системи водовідведення.

“Полтававодоканал” нагадує: не потрібно кидати в каналізацію побутове сміття, адже система водовідведення пристосована для стоків! Тому не потрібно робити зайве навантаження на і без того зношену систему водовідведення.

У разі проблем з каналізацією, телефонуйте до диспетчерської служби “Полтававодоканал”: 56-96-00,  (050) 49-55-700, (098) 16-55-700 (цілодобово).

Прес-служба “Полтававодоканалу”

16 листопада 2018
15 листопада 2018