Полтаватеплоенерго відзвітувалося за минулий рік

0

2 лютого в приміщенні абонентської служби Полтаватеплоенерго відбулася прес-конференція “Підсумки року 2015”. Спікером заходу був заступник генерального директора зі збуту Роман Кашин.

2016-02-02 11.24.40-min

Роман Кашин зазначив, що температура у житлових приміщеннях полтавців, відповідно до діючих норм, має бути не нижчою за 180С. Проте бувають такі випадки, коли в квартирі занадно прохолодно або ж, навпаки, дуже спекотно. Що робити в такій ситуації? Роман Кашин зазначив, що у разі порушення температурного режиму варто звернутися за адресою вул. Генерала Духова, 5, або ж зателефонувати за номером – 510-481 і мешканцям міста обов’язково нададуть допомогу.

Роман Кашин зазначив, що поодинокі випадки звернень мають місце, але як правило оперативно вирішуються.

Минулого року значно збільшилася кількість житлових багатоповерхівок, котрі обладнані будинковими лічильниками теплової енергії.

– Порівняно з початком минулого року кількість встановлених лічильників зросла з 55 до 191. За результатами проведеного аналізу можемо стверджувати, що у переважній більшості випадків менше сплачують ті наші споживачі, котрі мешкають у багатоповерхівках обладнаних лічильниками теплової енергії, хоча це також залежить і від технічного стану самого житлового будинку, – зазначив Роман Кашин.

Загалом, середній рівень розрахунків населення міст Полтава і Карлівка та трьох районних центрів області (Машівки, Решетилівки та Котельви) за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води протягом 2015 р. склав 98,6%. Та навіть із такими показниками, станом на 1 січня 2016 року загальна заборгованість споживачів перед підприємством становить 80 млн гривень.

Катерина Шевелєва

Коментувати

23 березня 2018
22 березня 2018