“Полтаватеплоенерго” попереджає про шахраїв, які видають себе за працівників підприємства

Трибуна
09:02 | 11 лютого 2019
4

Протягом кількох останніх днів «Полтаватеплоенерго» отримало низку звернень споживачів з приводу того, чи дійсно працівники підприємства обходять усі помешкання житлових будинків у місті, уточнюючи списки пільговиків і пропонуючи їм на так званих «пільгових» умовах за додаткову плату провести роботи з утеплення зовнішніх конструкцій, заміни вікон/дверей у приміщенні на енергоощадні та заміни внутрішньобудинкових мереж тепло- і водопостачання. Зокрема, кілька подібних звернень надійшло з мікрорайону Половки обласного центру.

"Полтаватеплоенерго" попереджає про шахраїв, які видають себе за працівників підприємства

“Полтаватеплоенерго” попереджає про шахраїв, які видають себе за працівників підприємства

Відповідаючи на ці звернення та щоб запобігти зловживанням довірою споживачів до працівників підприємства, «Полтаватеплоенерго» попереджає: підприємство не займається уточненням списків пільговиків шляхом поквартирного обходу чи опитувань (ці дані їм регулярно надає управління соціального захисту населення) та не виконує жодних видів робіт, що не належать до сфери виробництва, транспортування і постачання теплової енергії.

Звертаємося до полтавців та жителів Карлівки, Машівки, Решетилівки і Котельви з проханням бути обачними. Обов’язково перевіряйте документи людей, що представляються працівниками «Полтаватеплоенерго», і пам’ятайте: як правило, візит до вас фахівців підприємства є наслідком вашої ініціативи і відбувається за попередньою домовленістю.

Адміністрація ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Я понімаю, шо людей предупреждают та куди дивиться поліція? Їм нема до цього діла.Предупредили і все,ответственность зняли.

20:16 | 11 Лютого 2019
Петро
Відповіcти
0

Хібі тільки за теплоенергетиків? Треба боятися усіх незхнайомих під дверима,навіть якшо це бабуся, поряд можуть стояти амбали.

16:09 | 11 Лютого 2019
Іраіда
Відповіcти
0

Вже нікому не можна джовіряти, дурять усіх. Найжалкіше пенсіонерів, які найбільш уязвимі і ведуться на такі розводи.

12:23 | 11 Лютого 2019
Тома
Відповіcти
0

Останнім часом взагалі страшно відкривать комусь двері, то вибори, то лічильники….а там, хто його зна шо жде за дверима(

11:22 | 11 Лютого 2019
Світлана
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: