«Полтавафарм»: ціни за останні 2 місяці піднялися на 30 % – Ковальчук

3

Під час засідання сесії обласної ради, яке відбувається 1 червня слово взяв громадський активіст Василь Ковальчук. Він розповів депутатам, журналістам та іншим активістам про ситуацію, яка склалася навколо підприємства «Полтавафарм».

IMG_20160601_112553

Активіст Василь Ковальчук

 

Ковальчук заявив, що за останні два місяці підприємство збільшило ціну на ліки аж на 30 %. Він вважає, що це важкий тягар. Який лягає на плечі пенсіонерів та інших громадян, які купують ліки у аптеках:

 – Було прийнято 9 нових робітників, кожен з яких отримує заробітну платню у розмірі 10 тисяч гривень. Це тягар, який щодня лягає на плечі людей, котрі купують продукцію підприємства. Ви розумієте, пан Майборода ще два з половиною місяці пропрацював після рішення про звільнення, і отримав по 16 тисяч гривень за кожен місяць роботи.

Василь Ковальчук вважає, що підприємство відноситься до покупців продукції, як до тварин:

 – Заступником директора заводу взяли колишнього працівника зоологічного ветеринарного нагляду. До людей ставляться, як до тварин.

 

Маркетологом підприємства було призначено фахівця, який раніше займався продажем алкогольних напоїв.

Ковальчук зауважив, що у залі присутні правоохоронці – прокурор, очільник обласної поліції Олег Бех, і закликав їх братися за розслідування цих правопорушень, бо на йогодумку цього чекає вся громада.

IMG_20160601_112607

Олександр Біленький та Олег Бех

 

Нагадаємо, що 23 березня  під час сесії Полтавської Облради за зняття Дмитра Майбороди з займаної посади очільника підприємства «Полтавафарм»  проголосувало 50 депутатів, за призначення Валерія Прядка – 47.

прядко

Валерій Прядко

5 квітня в.о. директора підприємства, вже згаданий пан Прядко заявив, що  пільговики зможуть купувати за готівку ліки з мінімальною націнкою 5%.  У той час законодавством дозволена націнка 25%.

25 квітня 2018