Трибуна

Незалежна преса Полтави
-5

«Полтавафарм»: ціни за останні 2 місяці піднялися на 30 % – Ковальчук

Під час засідання сесії обласної ради, яке відбувається 1 червня слово взяв громадський активіст Василь Ковальчук. Він розповів депутатам, журналістам та іншим активістам про ситуацію, яка склалася навколо підприємства «Полтавафарм».

IMG_20160601_112553

Активіст Василь Ковальчук

 

Ковальчук заявив, що за останні два місяці підприємство збільшило ціну на ліки аж на 30 %. Він вважає, що це важкий тягар. Який лягає на плечі пенсіонерів та інших громадян, які купують ліки у аптеках:

 – Було прийнято 9 нових робітників, кожен з яких отримує заробітну платню у розмірі 10 тисяч гривень. Це тягар, який щодня лягає на плечі людей, котрі купують продукцію підприємства. Ви розумієте, пан Майборода ще два з половиною місяці пропрацював після рішення про звільнення, і отримав по 16 тисяч гривень за кожен місяць роботи.

Василь Ковальчук вважає, що підприємство відноситься до покупців продукції, як до тварин:

 – Заступником директора заводу взяли колишнього працівника зоологічного ветеринарного нагляду. До людей ставляться, як до тварин.

 

Маркетологом підприємства було призначено фахівця, який раніше займався продажем алкогольних напоїв.

Ковальчук зауважив, що у залі присутні правоохоронці – прокурор, очільник обласної поліції Олег Бех, і закликав їх братися за розслідування цих правопорушень, бо на йогодумку цього чекає вся громада.

IMG_20160601_112607

Олександр Біленький та Олег Бех

 

Нагадаємо, що 23 березня  під час сесії Полтавської Облради за зняття Дмитра Майбороди з займаної посади очільника підприємства «Полтавафарм»  проголосувало 50 депутатів, за призначення Валерія Прядка – 47.

прядко

Валерій Прядко

5 квітня в.о. директора підприємства, вже згаданий пан Прядко заявив, що  пільговики зможуть купувати за готівку ліки з мінімальною націнкою 5%.  У той час законодавством дозволена націнка 25%.

Написати коментар

ПоказатиСховати 3 Коментарів

Останнi новини:

X8oY2zIgWZ4
23 Січень 2017
23 січня в Октябрському райсуді розглянули справу ФОП Віктора Степаненка проти мешканців будинку вулицею Соборності, 27, і водночас їхній зустрічний…
ЛИС
23 Січень 2017
Голова обласного Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак коментує, які заходи будуть здійснені на Полтавщині у рамках реалізації проекту «Підтримка реформ…
Енерго
23 Січень 2017
Публічне товариство «Полтаваобленерго» опублікувало список вулиць Полтави на яких із 23 по 26 січня будуть вимикати світло. Про це повідомляє…
Аверкій Гончаренко
23 Січень 2017
24 січня 2016 року в Києві відбудеться науковий семінар  «Крутянці: біографії та фотографії». Учасникам заходу презентують нещодавно відкриту інформацію, яка…