Полтаваелектротранс буде безкоштовно перевозити школярів

3

Комунальне підприємство “Полтаваелектроавтотранс” безкоштовно перевозитиме школярів в рамках міської програми «Турбота» за 2019 рік.

Полтаваелектротранс буде безкоштовно перевозити школярів

Полтаваелектротранс буде безкоштовно перевозити школярів

Для цього виконком ухвалив рішення про створення спеціальної комісії, яка підрахує коефіцієнти співвідношення школярів до інших пасажирів.

— Для того, щоб це все правильно оформити, зараз створена комісія, яка це все правильно порахує. Оскільки в нас відбулись певні кадрові зміни у виконкомі, нам необхідно затвердити новий склад цієї комісії — повідомив заступник мера з питань ЖКГ Олексій Чепурко.

Очільник транспортного відділу полтавського міськвиконкому Євген Якуба зазначив, що з десяти членів комісії змінилось п’ятеро.

Після проведення відповідного підрахунку міська рада компенсуватиме КП “Полтаваелектроавтотранс” кошти за перевезення учнів загальної середньої освіти учнів закладів усіх типів комунальної та приватної форм власності відповідно до отриманих розрахунків.

При цьому, новоутворена комісія не буде використовувати розрахунки Харківського автомобільно-дорожнього університету, оскільки вони враховують всі пільгові категорії. Тож виходить, що довгоочікувані коефіцієнти співвідношення пільговиків до пасажирів, що сплачують за проїзд, так і не були використані через повне скасування програми компенсації перевізникам. Нагадаємо, за відповідні розрахунки міська влада заплатила  126 тисяч гривень.

Олексій Чепурко висловив сподівання, що утвореня сьогодні комісія буде останньою, оскільки місто вже знаходиться на порозі впровадження електронного квитка.

22 февраля 2019
21 февраля 2019