Полтава приєдналась до відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

0

За ініціативи представництва Міжнародної організації з міграції в Україні та за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади в обласних центрах України провели вуличні акції.

22664101_1939673673019719_1141734788_o

Метою проведення заходів є підвищення рівня обізнаності громадян щодо проблеми торгівлі людьми.

– Це одна із профілактичних форм роботи, яку здійснює БО «Світло надії» на Полтавщині для подолання такого явища як торгівля людьми. Завдяки співпраці із партнерськими структурами налагоджено роботу в усіх районах області. За останні 1,5 року була надана допомога 14 особам, які постраждали від торгівлі людьми, ( з них 6 осіб мають офіційний статус постраждалого від цього явища) та 2 вироки суду, – сказала Ольга Гришко, програмний спеціаліст БО «Світло надії».

На вуличній акції городянам роздавали тематичну поліграфічну продукцію, надавали консультації щодо безпечного працевлаштування та ризиків потрапляння у ситуацію торгівлі людьми. Розповіли про роботу Національної безкоштовної лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів – 527.

– Такий вид роботи необхідний не лише містянам, але і самим волонтерам! Молоді люди не тільки поширювали необхідну інформацію серед перехожих, але і в майбутньому донесуть її до своїх однолітків, які планують підзаробити та не знають про ризики, які їх можуть оточувати, – зазначила Людмила Василенко,  начальник відділу соціально-культурної роботи Полтавського міського центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Всі бажаючі мали можливість долучитись до оформлення Стіни думок та висловів, продовживши тезу: «Люди на – не товар, тому що…».

Також 18 жовтня у Європейський день з протидії торгівлі людьми стартувала широкомасштабна інформаційна кампанія «Небезпеку видно не одразу», яка незабаром з’явиться у містах України.

Відео: Сергій Чорномаз

Коментувати

09 грудня 2017
08 грудня 2017