Полтава планує придбати авто для мийки та дезінфекції сміттєвих баків за 6,8 млн гривень

Полтавське КАТП-1628 оголосило торги на придбання автомобіля для мийки та дезінфекції сміттєвих контейнерів.

Полтава планує придбати авто для мийки та дезінфекції сміттєвих баків за 6,8 млн гривень

Сума автомобіля, який хочуть придбати, перевищує 133 тисяч євро, тому у відповідності до ЗУ “Про публічні закупівлі” – це “євроторги” (“міжнародні торги”).

Розмір забезпечення тендерної пропозиції становить 197 200 гривень. Це гарантує перерахування даної суми замовнику у гарантійному випадку (тобто у разі, коли постачальник не виконав обов’язки, пов’язані з поданням тендерної пропозиції).

Свої пропозиції в системі Prozorro опублікували три учасники: ТОВ ТД Будшляхмаш, Приватне підприємство «Сула-2009», ПАТ «Волинська фондова компанія».

Зазначимо, що у «євроторгах» після завершення кінцевого строку подання пропозицій, система автоматично розкриває інформацію про учасників та їхні кваліфікаційні документи, які вони подали в складі тендерної пропозиції (за винятком інформації про ціну).

Замовник вивчає відкриту інформацію і перевіряє її на відповідність вимогам тендерної документації. Якщо погоджено хоча б двох учасників, система автоматично призначить дату і час проведення аукціону. Тобто замовник розглядає тендерні пропозиції учасників до проведення аукціону і при цьому не бачить їхньої ціни. Таким чином, мінімізується ризик змови між учасниками чи замовником.

Наразі пропозицію ПАТ «Волинська фондова компанія», Полтавське КАТП-1628 відхилило. Тому змагатися в торгах будуть два учасники.

Отримати нове авто комунальне підприємство має до 31 грудня 2019 року. Воно буде призначене для виїзної мийки та дезінфекції сміттєвих контейнерів.

Читайте також: Що таке “європороги” та як вони працюють в Україні?

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Дорога машина,але було б не погано помить ті контейнера, бо такі страшні.

2019-04-18
Варя
Відповіcти
0

Якось все так заплутано,але головне ж ,щоб все пройшло без змови і чесно! Хай буде так.

2019-04-18
Артем
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: