Полтава отримає засіб для боротьби з амброзією за 2,7 мільйона гривень

КП «Декоративні культури» Полтавської міської ради підписало договір на постачання хімічних речовин для боротьби з амброзією.

Амброзія вул. Колективна -Боровиковського. (Фото: Геннадій Головатенко)

Амброзія вул. Колективна -Боровиковського. (Фото: Геннадій Головатенко)

Комунальне підприємство (замовник) має до 30 вересня отримати від ТОВ «БІШОФІТ МД» (Полтава) 150 000 літрів засобу «Амбростоп» за 2 781 000 гривень. Зазначимо, що за договором постачальник має доставити товар та передати замовнику протягом 1 календарного дня з моменту отримання заявки від КП «Декоративні культури». Тобто засіб будуть отримувати частинами.

Також ТОВ «БІШОФІТ МД» має надати на безкоштовній основі спеціаліста на період проведення робіт із застосуванням препарату та участі у роботі комісії з визначення результатів ефективності використання «Амбростопу».

«Амбростоп» — це природний засіб для боротьби з  амброзією та іншими шкідливими рослинами. Створений на основі природного мінералу, бішофіт, не містить гербіцидів.

Нагадаємо, що 2018 року таку речовину хотіли придбати за 27,50 грн/літр, але тоді торги не відбулися. Цього ж року літр вже коштує 15,45 гривні.

Інформація з договору

ТОВ «БІШОФІТ МД» належить Валерію Прядку, депутату Полтавської обласної ради, помічнику народного депутата Сергія Капліна:

Варто зазначити, що минулого року влада виділила 4,5 млн гривень на боротьбу з амброзією. Така ж сума запланована і на 2019 рік (дивлячись на Програму боротьби з амброзією). У цю суму входять організаційно-просвітницькі та практичні заходи.

Організаційно-просвітницькі заходи — це виявлення вогнищ амброзії та своєчасна організація заходів для ліквідації бур’яну, пошуки ефективних методів знищення вогнищ амброзії на міських територіях, встановлення власників територій, де виявлено цей бур’ян тощо.

У 2018 році КП “Декоративні культури” Полтавської міської ради оголосило тендер на 3,5 млн гривень на 100 000 літрів засобу. Залишок — 1 млн гривень — мав піти саме на організаційно-просвітницькі заходи. Тоді торги не відбулися і Полтава весь період цвітіння потерпала від амброзії.

Цього ж року владі вдалося завчасно підписати договір на засіб для боротьби з амброзією в Полтаві.

Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

Зате в цьому році не треба шукать фото з амброзією, їх у всіх валом.

2019-05-23
Алла
Відповіcти
0

В цьому році все буде ок.Я у це вірю.А ви?

2019-05-23
Роман
Відповіcти
0

Чекаємо. Сподіваємося,що у цьому році все вдасться!

2019-05-23
Лєна
Відповіcти
0

В минулому році результату не було взагалі ніякого, все потопалр, люли страждали.

2019-05-23
Інна
Відповіcти
0

Треба швидше,бо знову заросте Полтава амброзією.

2019-05-23
Олена
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: