Полтава на крок наблизилась до обмеження продажу алкоголю

Сьогодні у Полтавській міськраді відбулось засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму. Зокрема комісія розглянула проект регуляторного акту про обмеження продажу алкоголю з 22 до 8 годин.

Полтава на крок наблизилась до обмеження продажу алкоголю

Полтава на крок наблизилась до обмеження продажу алкоголю

Як ми раніше повідомляли, відповідний проект за авторством Едуарда Волкова пройшов громадські слухання та винесений на розгляд комісії. Нині ж після доповіді автора депутати одноголосно проголосували за те, щоб отримати офіційний висновок щодо правильності складення регуляторного акту.

Нині відповідний проект разом з висновком комісії направлять на розгляд до Державної регуляторної служби України у Києві, після чого рішення повернуть до ПМР. Наступним кроком буде чергове засідання депутатської комісії та винесення питання для голосування на сесії міськради.

— Проект рішення опублікований на сайті міськради 18 березня 2019 року. Як аналіз регуляторного впливу акту, є розрахунок витрат з бюджету. Також протягом місяця було відкрито прийом пропозицій та правок до регуляторного акту. Наразі жодної пропозиції від громадян щодо цього акту не надходило, — повідомив депутат Едуард Волков.

Він також зазначив, що міська влада неодноразово продовжувала терміни для внесення пропозицій від громадян та провела додаткові зустрічі з підприємцями та мешканцями міста.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Коли ми вже перешагнем і заборонемо продаж?

2019-06-10
Ольга
Відповіcти
0

У Києві будуть вирішувати продаж алкоголю в Полтаві?

2019-06-10
Оксана
Відповіcти
0

Може ж таки вса вдасться!

2019-06-10
Кіра
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: