Полтава готується до купального сезону

Полтавські водолази готові до початку купального сезону. Відповідну інформацію озвучив представник служби під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Полтава готується до купального сезону

Полтава готується до купального сезону

— Рятувальна служба працює у штатному режимі, наразі штат нараховує 29 працівників. Працюємо над вирішенням питання доукомплектації штату матросів. Технічно служба забезпечена на 100%, маємо новий катер та нові плавзасоби, — повідомив начальник Рятувально-водолазної служби Полтавської міської ради Євген Савчук.

Також він зазначив, що підприємці, які отримали дозволи на проведення комерційної діяльності в зонах масового відпочинку, повинні привести територію господарювання до ладу згідно з діючими санітарними нормами.

Зазначимо, згідно з озвученою інформацією, працівники КП «Рятувально-водолазна служба» будуть здійснювати щоденні чергування з 9 до 21 години у місцях масового відпочинку (міські пляжі). Також до чергування планують долучати медичний персонал та самих підприємців.

Підприємцям нагадали про необхідність заключення угод у водолазами на проведення обстеження дна акваторії, прилеглої до території здійснення господарської діяльності. Адже згідно з рішенням виконкому №186 від 2011 року, всі місця масового відпочинку закріплені за підприємцями. За підрахунками рятувальників, вартість 1 години роботи фахівців-водолазів складає 455 грн.

Також підприємцям нагадали про необхідність встановлення на відповідній території пляжів сміттєвих контейнерів та урн, кабінок-роздягалень та інших елементів інфраструктури згідно з прийнятими нормами.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Давно пора привести пляжі в порядок! Що відчувати там себе людиною. Туалети і роздягальні – обов’язкові.

2019-04-18
Танюшка
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: