Полтава досі залишається без безкоштовної вакцини проти сказу

Лот на закупівлю антирабічної вакцини на сайті «Прозорро» був заблокований півтора місяці через помилку у тендерній документації.

Прозорро

Прозорро

Наприкінці квітня на сайті здійснення державних закупівель «Прозорро» мало відбутися розкриття тендерних пропозицій для закупівлі 120 флаконів антирабічної вакцини на суму 48 888 грн. (з місцевого бюджету) травматологічним пунктом -шої1 міської лікарні м.Полтава . Однак угода досі не відбулася.

Як пояснила голова тендерного комітету 1-шої міської лікарні Інна Кріпак, одночасно на аукціон були виставлені два лоти: на закупівлю антирабічної вакцини та на придбання знеболювального препарату. Саме у тендерній документації на останній припустили помилку: вказали конкретну комерційну назву. На що одразу ж поскаржився один із потенційних учасників аукціону – фармацевтичне підприємство «Здоров’я народу» (Харків). І хоча помилку швидко виправили, а заявник оперативно відкликав скаргу, починаючи з кінця квітня закупівля залишалася заблокованою. Іще вчора голова тендерного комітету уявлення не мала, коли полтавське територіальне відділення антимонопольного комітету розгляне це питання. Однак уже сьогодні аукціон таки почався.

Нагадаємо, безкоштовних вакцин від сказу у Полтаві немає з весни. Усі, куплені за рахунок державного бюджету (26 доз у міській дитячій лікарні та 501 – в обласній клінічній лікарні) уже використані за призначенням – постраждалим від укусів собак, кішок та ін.тварин. За власні кошти вакцину можна придбати у деяких аптеках. Одна доза коштує 400-500 грн., а постраждалим від укусів тварин таких зазвичай потрібно від 4 до 5.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: