Полтава долучилась до міжнародного форуму Why Think Tanks Matter

1

Одночасно зі Вашингтоном, Нью-Йорком, Лондоном та Пекіном у Полтаві та ще 180 містах світу відбувся щорічний глобальний форум Why Think Tanks Matter 2019 (Чому важливі аналітичні центри).

Полтава долучилась до міжнародного форуму Why Think Tanks Matter

Полтава долучилась до міжнародного форуму Why Think Tanks Matter

Під час заходу організатори — представники Інституту аналітики та адвокації — презентували роботу українських аналітичних центрів та нові формати співпраці з аналітиками інших міст.

Захід проходив у форматі панельної дискусії, яка спрямована на розширення співпраці між аналітичними центрами та неурядовими організаціями, громадянами, органами влади та місцевого самоврядування.

Присутні змогли дізнатись більше про українські та світові аналітичні центри: те, як вони влаштовані та нові формати співпраці. Так старший аналітик ГО «Інститут аналітики та адвокації» Олександр Ткаченко розповів про історію виникнення аналітичних центрів у світі та зокрема в Україні.

Також на форумі Why Think Tanks Matter 2019 згадали про міжнародний рейтинг аналітичних центрів Go To Think Tank Index 2018, до якого цього року потрапили 9 організацій з України. Серед них і Інститут аналітики й адвокації, який посів 91 місце.

— Ця дискусія є надзвичайно важливою, адже маємо багато яскравих прикладів ефективної співпраці між аналітичними центрами, органами місцевої влади, НУО та громадою. Також це індикатор розвитку громадянського суспільства в Україні: неурядові організації стають більш профільними, розвиваються аналітичні та експертні центри, — говорить старший аналітик ГО «Інститут аналітики та адвокації» Олександр Ткаченко.

Серед інших спікерів були представники громадськості та влади: очільник Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА Тимофій Голбан, депутатка ПМР Світлана Нестуля, радниця виконавчого директора БО «Світло надії» Надія Тимошенко та голова ГО «Нова Полтава» Юлія Городчаніна.

— Аналітика допомагає швидше розібратись у ситуації та зробити процес управління у будь-якій сфері кращим та ефективнішим, — говорить Світлана Нестуля.

— Співпраця з аналітиками допомагає організаціям ефективніше виконувати свою роботу. Ми зіштовхнулись з цією ситуацією, коли тільки розпочинали свою діяльність. Нам необхідно було замовляти аналітику, адже лише цифри та аналіз допомагають знайти партнерів та інвесторів для реалізації проектів. Аби не потрапити у ситуацію, коли проекти доводиться переробляти з самого початку, необхідно розпочинати роботу над проектом з аналізу ситуації. Так само аналітика необхідна для оцінки ефективності даного проекту, незалежно від його обсягів та напрямку, — додала голова ГО «Нова Полтава»  Юлія Городчаніна.

15 февраля 2019
14 февраля 2019
13 февраля 2019