Поліція та представники ОБСЄ провели у Полтаві креативний флеш-моб

0

17 квітня на площі, поблизу театру Гоголя полтавські поліцейські та гості від «Організації з безпеки і співробітництва в Європі» (ОБСЄ) провели спільний флеш-моб, присвячений безпеці дорожнього руху в Україні.Поліція та ОБСЄ провели флеш моб у Полтаві

Представник ОБСЄ Джеймс Сперос розповсюдив на заході світловідбивні елементи та друковану продукцію.

Джеймс Сперос ОБСЄ

Представники поліції Полтавщини урочисто прийняли естафету з її символами,  інспектором «Гривою» та прапором «За безпеку дорожнього руху», від колег з Харківської області.

Інспектор грива

У флешмобі взяли участь: загін юних інспекторів руху «Світлофор» школи №19 міста Полтави, учасники байкерського руху Полтави, велолюбителі, люди з інвалідністю міста Полтави, діти на роликах – учасники обласної дитячо-юнацької спортивної школи ім. О.Бутовского та учасники танцювальних колективів Центру позашкільної освіти міста Полтави. Окрасою проведеного заходу був музичний колектив «Живі барабани», який завдавав ритм та створював хороший настрій учасникам та гостям проведеного дійства.

Полтавська область стала сімнадцятим регіоном, у якому працівники поліції провели пізнавально-розважальний флешмоб. Мета якого – привернути увагу людей до теми безпеки дорожнього руху.

Організаторами флешмобу виступили працівники Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Полтавській області спільно з патрульною поліцією міста Полтава.

Сам захід відбувся у Полтаві сьогодні, 17 квітня, о 12-й годині, на площі, біля театру ім. М.В. Гоголя.

Перед присутніми виступив заступник начальника поліції Полтавщини Сергій Альошкін, який в черговий раз закликав неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху та бути уважними і обережними на дорозі.

Начальник Управління патрульної поліції міста Полтава Віталій Мельничук зазначив, що тільки взаємоповага один до одного на дорогах буде запорукою власної безпеки.

Працівники поліції Полтавщини передали естафету колегам із Сумської області.

Коментувати

18 березня 2018
17 березня 2018