Поліція посилить патрулювання вулиць Полтави

0

Обласна і патрульна поліція Полтави вирішили стабілізувати криміногенну ситуацію, саме тому патрулювання вулиць міста та району незабаром  підсилиться.

Поліція посилить патрулювання вулиць Полтави

Поліція посилить патрулювання вулиць Полтави

Про це повідомляє прес-служба поліції.

– До підтримання публічної безпеки та порядку залучаються працівники батальйону поліції особливого призначення, патрульні поліцейські, батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава», поліцейські територіальних підрозділів поліції Полтави. Під час заступання на службу по заздалегідь визначених маршрутах піші та автомобільні патрулі отримують орієнтування по нерозкритим правопорушенням а також володіють інформацією про криміногенну обстановку, – сказав Сергій Альошкін, заступник начальника поліції Полтавщини.

Під час проведення спільного інструктажу у приміщенні Полтавського відділу поліції заступник начальника поліції Полтавщини Сергій Альошкін повідомив, що заходи проводяться із метою забезпечення публічної безпеки і порядку, стабілізації криміногенної обстановки на території Полтави та району, збільшення впливу працівників поліції на кримінальні прояви та попередження їх загострення, як це передбачено Законом України «Про Національну поліцію».

Як наслідок, спільним наказом обласної поліції та патрульної поліції Полтави затверджено проведення оперативно-профілактичних заходів із забезпечення публічного порядку та безпеки громадян на території обласного центру та Полтавського району.

Нагадаємо, що 18 січня у Полтаві на вулиці Мазепи злодії пограбували магазин, викравши 50 жіночих шуб.

У ході слідчо-оперативних заходів, правоохоронці Полтавського відділу поліції знайшли осіб, причетних до скоєного. Ними виявилися 36-річний та 33-річний непрацюючі чоловіки. Речові докази поліцейські вилучили.

За фактом крадіжки з проникненням у приміщення в Полтавському відділі поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України. Чинне законодавство за подібні дії передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

23 травня 2018
22 травня 2018