Поліція Полтавщини посилює контроль щодо дотримання Правил дорожнього руху

Таке рішеня прийнято у зв’язку зі збільшенням транспортного потоку на дорогах Полтавщини, а також зростанням пасажирських перевезень у передсвяткові та святкові дні.

Поліція Полтавщини посилює контроль щодо дотримання Правил дорожнього руху

Поліція Полтавщини посилює контроль щодо дотримання Правил дорожнього руху

Про це повідомляє поліція Полтавської області.

Керівництвом Національної поліції України прийняло рішення про проведення додаткових заходів щодо посилення контролю за дотриманням Правил руху перевізниками та перевірки технічного стану пасажирського транспорту.

Поліція Полтавщини закликає перевізників та водіїв, що працюють на маршрутах, не порушувати чинне законодавство.

Обов’язковими для пасажироперевізників є проходження передрейсового контролю технічного стану автобусів, обов`язкового медичного огляду водіїв, перед рейсового інструктажу, дотримання перевізниками їх режиму праці та відпочинку. Неухильною є справність запасних та аварійних виходів, укомплектованість засобами протипожежної безпеки.

– Нагадуємо про недопущення керування будь-яким транспортом у стані сп`яніння, фактів незаконного переобладнання автобусів, встановлення додаткових місць для сидіння, балонів для роботи на газовому паливі, які не відповідають вимогам безпеки. Пам’ятайте, що транспортні засоби являють собою джерело підвищеної небезпеки, – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: