Поліція отримала повідомлення, що будівля міськради замінована

0

Близько 19-ї години рух довкола Корпусного саду перекрили правоохоронці. Причина – як повідомив начальник прес-служби ГУНП Полтавщини Юрій Сулаєв – анонімний виклик із повідомленням, що будівля Полтавської міської ради замінована. 

Поліція отримала повідомлення, що будівля міськради замінована

Поліція отримала повідомлення, що будівля міськради замінована

– Надійшло анонімне повідомлення з мобільного телефону на номер 102. Прибули фахівці вибухотехнічної служби. Вони обстежать приміщення.

Юрій Сулаєв

За словами головного речника ГУНП Полтавщини, рішення евакуювати чи ні людей із приміщення приймають вибухотехніки, оскільки не виключають можливість провокації. У ході перемовин вирішили: активісти залишать залу, окрім кількох депутатів і журналістів. Фахівці погодилися, щоб перевірка здійснювалася за участю активістів.

Наразі в приміщенні ради загалом перебуває близько 50-ти людей. Серед них активісти, депутати місцевих рад, правоохоронці та журналісти.

IMG_2991

Представники “Штабу Супротиву” зазначають, що очікували на такий сценарій.

– Думаю, це йде провокація з боку міської влади. Щоб мітингувальники покинули приміщення ради. Подивимося, що робитимуть працівники поліції. Якщо в них вказівка нас виганяти, то будемо стояти до кінця. Робитимемо все в рамках закону. Ми давно розуміли, що це буде.

Олександр Сороковий, представник Конгресу українських націоналістів, учасник “Штабу Супротиву”

Навколо будівлі чергують карети швидкої, поліцейські та вибухотехніки. Подробиці повідомимо згодом.

Коментувати

20 березня 2018