Політ нормальний. В Україні планують збільшити кількість аеропортів

Міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив про плани запустити ще близько 10 аеропортів в Україні. Про це він заявив на брифінгу, пише УНІАН.

Володимир Омелян slovoidilo.ua

Володимир Омелян slovoidilo.ua

– Ми зараз маємо близько 10 аеропортів, але хочемо запустити фактично близько 20, які зможуть функціонувати в повноцінному режимі, приймати рейси як регіональні, так згодом і міжнародні, – сказав Омелян.

Він підкреслив, що Мінінфраструктури працює над розвитком мережі регіональних аеропортів, як це визначено затвердженою Кабінетом міністрів державною цільовою програмою розвитку 17 аеропортів до 2023 року.

poltavske.tv

poltavske.tv

Аеропорт “Полтава” має усі шанси стати low-cost майданчиком лівобережної України. Нині вже завершується процес отримання міжнародного статусу для ПОКП “Аеропорт-Полтава”. Про це наголосив перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький під час зустрічі голови Полтавської ОДА Валерія Головка та голови облради Олександра Біленького із представниками ТОВ “Авіаплан”.

– Уже завершуємо процес отримання міжнародного статусу для “Аеропорту-Полтава”. Зараз триває робота щодо зміни тарифів польоту малої авіації, зокрема із формату гривні на валюту. Ця процедура значно зменшить витрати на утримання підприємства з обласного бюджету. Також тривають переговори щодо будівництва доріг, – зазначив Андрій Пісоцький.

Як зазначає засновник-партнер ТОВ “Авіаплан” Євген Трескунов, зона обслуговування аеропорту – це щонайменше 4,3 млн населення, окрім Полтавської області сюди потрапляють Дніпропетровська та Харківська. Найближчим часом аеропорт стане ще й регіональним північно-східної України. Тим паче, що Полтавщина має великий туристичний потенціал.

За словами Валерія Головка, вже цього року Полтавщина має виділити кошти для запуску роботи аеропорту.

– У нас є чітка концепція. Стан аеропорту – не жахливий, але задовільний. Він потребує повної модернізації. Фахівці переконують, що аеропорт зараз може працювати. Завдяки підтримці обласної ради перші кошти на аеропорт ми виділимо вже цього року, щоб запустити, – додав він.

Як стверджують представники туристичних агенств, подібні авіарейси по Україні можуть бути внесені у постійний графік перевезень лише за умови дотримання певних аспектів. Адже туристичні уподобання населення залежать від сезону. У свою чергу потрібно встановити конкурентноспроможні ціни, що можна буде порівнювати з київськими чи одеськими.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: