Полеглого учасника АТО вшанували виставкою

0

У приміщенні Полтавського національного педагогічного університету відкрили виставку, присвячену пам’яті полеглого бійця АТО Антону Грицаю.

u-LHoBPjGLM

На відкриття завітали мати, дівчина, друзі полеглого та небайдужі полтавці. Чимало серед них було і студентів.

Небайдужі зібралися для того, щоб вшанувати пам’ять випускника історичного факультету педагогічного університету Антона Грицая. Рік тому він загинув у зоні АТО під селом Широкине Донецької області. Він завжди був на передовій боротьбі за свою державу, як у мирний, так і у військовий час.

TO2j_JNy-f4

15 лютого 2015 року Антон помер. У хвилини найбільшої небезпеки він не думав про себе, він, як говорять його побратими, прикривав своїх товаришів.

Юнак до останніх днів приховував від родини, що він воює, бо понад усе бажав не засмучувати маму.

– Наша сім’я взагалі нічого не знала про його місцезнаходження, він приховував це від нас. Всі навколо знали, а ми ні. Напевне, він всім звборонив казати, де він знаходиться, бо хотів, щоб я спала спокійно, – розповідає мама бійця Тетяна Грицай.

k23jxEtkCsI

Друзі Антона завжди говорили, що він був чесною і сміливою людиною, з загостреним відчуттям справедливості, одним із тих, з кого хочеться брати приклад.

– Ми разом з ним йшли на цю війну, але повернулися окремо. Він жив як істинний лицар. Антон вів правильний спосіб життя. Коли ми будемо згадувати ці події в майбутньому, то повинні брати його як приклад, тому що зараз народжуються нові герої української нації, – розповідає його побратим Юліан Матвійчук.

Катерина Шевелєва

Коментувати

20 березня 2018
19 березня 2018