Поетеса з Луганщини у Полтаві розповість про «Абрикоси Донбасу»

0

5 листопада поетеса Любов Якимчук презентуватиме в Полтаві свою книгу «Абрикоси Донбасу». Збірка увійшла до десяти найкращих книг про війну за версією українського видання «Forbes».

 

Любов Якимчук (фото — facebook.com)

Любов Якимчук (фото — facebook.com)

Любов Якимчук – українська поетеса родом з Луганщини. Як зазначає літкритик Ірина Славінська, збірка Якимчук «Абрикоси Донбасу»  «є одним із найважливіших читань цього – ще одного – воєнного року в Україні».

Про любов і абрикоси, відчуття дому і батьківщини, про Донбас і про Україну, поезію і біль, перетворення, мовчання, говоріння, про розкладання поезії на рими і на ритми… Про все це і про те, що «там, де не ростуть абрикоси, починається Росія» – на зустрічі з поетесою Любою Якимчук та на презентації її збірки «Абрикоси Донбасу», що вийшла у «Видавництві Старого Лева».

Збірка Якимчук і абрикоси (фото – starylev.com.ua)

Збірка Якимчук і абрикоси (фото – starylev.com.ua)

Спробувати «Абрикоси Донбасу» Люби Якимчук на смак, слух і на дотик можна буде у Полтаві в четвер, 5 листопада, у Полтаві.

Зустрічі відбудуться о 10:00 у Полтавському національному педагогічному університеті (вул. Остроградського, 2) та о 12:00 у «Львівській майстерні шоколаду» (вул. Фрунзе, 27/24).

Screenshot_4

З книги «Абрикоси Донбасу»

Організатором заходів є Полтавська обласна організація Національної спілки письменників України  за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Інституту з міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International), громадської організації «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток».

Заходи проводяться в рамках проекту «Культурний простір – місце діалогу та взаєморозуміння».

Роман Повзик, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»

17 липня 2018