Подробиці ДТП у Полтаві з постраждалими. Відео та коментарі поліції та свідків

1

Коментарі поліції та свідків щодо дорожньо-транспортної пригоди з постраждалими у Полтаві на вулиці Європейській. Відео.

ДТП у Полтаві з постраждалими. 28.10.2017

ДТП у Полтаві з постраждалими. 28.10.2017

Трибуна писала про ДТП у Полтаві на вулиці Європейській. Карта, фото та відео. Нам надали коментарі з цього приводу представник патрульної поліції та свідки події.

ДТП 28.10 карта

В Управлінні патрульної поліції надали коментар з цього приводу:

– 28-го жовтня на вулиці Європейській сталася дорожньо-транспортна пригода з потерпілими. Аварію зафіксували поряд з зупинкою “Вулиця Данила Апостола” близько 15-ї години. Зіштовхнулись автомобілі Geely Emgrand та Skoda Octavia. У результаті ДТП є двоє постраждалих – жінка та дівчинка, 2004 року народження. Жінку доставлено до 1-ї міської клінічної лікарні. Вона отримала травми середньої тяжкості – закрита черепно-мозкова травма та закритий перелом передпліччя. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу.

Зі слів одного зі свідків:

–Жінка переходила дорогу із дівчинкою. Вона вела дитину за руку та вибігла на зустріч машині. Якась їх знайома, коли на переході було “зелене світло”, під’їхала на автомобілі та зупинилась біля пішохідного перехода. Жінка з дівчинкою забрали з машини якісь речі. Поки вони знаходились біля цієї машини та забирали пакет, загорівся червоний сигнал світлофора. Й вони стали посередині проїжджої частини. Їх починає пропускати одна з автівок. Мабуть, вони подумали, що їх пропускають усі машини і вони почали бігти до кінця дороги. Тут їде Skoda Octavia, водій побачив, що люди біжать, починає їх оминати, щоб не вдарити, але зачіпає їх, а потім зачіпає другу машину, яка рухалась з протилежного боку.

Коментар свідка події В’ячеслава:

– Я їхав зі сторони центру міста у крайньому лівому ряді. Зупинився на світлофорі, я знаходився у 4 машині до перехрестя. Сама дорожньо-транспортна пригода сталася після того, як загорівся зелений сигнал світлофора та почався рух автомобілів. Перед машиною, з якою виникло «лобове» зіткнення, до світлофора стояло ще 2 машини (до початку руху). Я не бачив сам момент зіткнення, але бачив, як пішохід «підлетів». Можливо, водій намагався уникнути зіткнення, чи в результаті удару, він вилетів на «зустрічку» і, тільки після цього, зіткнувся з автомобілем Geely Emgrand, який рухався у одному напрямку зі мною (у крайньому лівому ряді). Коли відбулось саме зіткнення автівки з пішоходом, я побачив, що одна жінка лежить, а ще одна впала, але зразу піднялась. Я почав викликати швидку медичну допомогу. На цей час, поруч проїжджала швидка медична допомога та одразу зупинилась. Вона й забрала постраждалу.

Коментар свідка події Світлани:

– Жінка переходила дорогу в неналежному місці, через дві “суцільні лінії”, на червоний сигнал світлофора, який горів вже секунд 12, а ще і дочку за собою потягла… Вони спочатку зупинилися, а потім, коли автомобіль почав наближатися, вона чомусь вирішила перейти дорогу з дочкою за ручку. Дочка не зупинилася, а жінка бігла-бігла, а потім різко зупинилася перед самим зіткненням з автомобілем. Автомобіль намагався об’їхати її, але вже не вдалося, так як пройшов дощ, дорога була мокрою і, буквально, зачепила її за куртку правою стороною капота, після чого вона вдарилася об лобове скло і впала на асфальт. Ось чому водій цієї автівки з правої сторони врізався в зустрічну машину.
Я працюю біля цього місця і чітко все бачила. Винувата у всьому жінка. Вона жива, отримала всього лише кілька переломів. А хлопцю зіпсувала все життя.

Остаточне рішення про винуватця цієї дорожньо-транспортної пригоди вирішать слідчі.

15 липня 2018
14 липня 2018
13 липня 2018