Подорож до Греції: як скульптор з Полтавщини за допомогою Ukraїner та Facebook здійснив давню мрію

Художник Валерій Єрмаков із українського села Панасівка, де залишилося всього 20 хат, вперше побував на літаку і в Греції завдяки благодійникам.

Валерій Єрмаков (фото:Ukraїner)

Валерій Єрмаков (фото:Ukraїner)

Українці за три години зібрали кошти на поїздку до Греції для художника і скульптора Валерія Єрмакова, який живе у селі Панасівка на Полтавщині. Збір коштів проводився у рамках проекту Ukraїner.

Під час подорожі художника супроводжував оператор, який знімав про мандрівку фільм. За задумом всі благодійники будуть згадані в титрах.

– Це історія про кожного з нас, про наших батьків, які протягом життя складали враження про світ лише за книжками і фільмами. Це історія неймовірної взаємодопомоги, в якій люди втілюють у життя мрію незнайомого їм чоловіка, – говорить команда Ukraїner.

Валерій Єрмаков (фото:Ukraїner)

Валерій Єрмаков (фото:Ukraїner)

За словами художника, він завжди мріяв полетіти до Греції літаком, бо «все життя мріяв побачити землю з неба і так йому ніколи цього і не вдалося».

Також 24 березня о 19.00 розпочнеться онлайн-трансляція зустрічі команди Ukraїner та Валерія Єрмакова з глядачами та читачами. Подивитися трансляцію можна за посиланням.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: