Податківці застерігають від проявів шахрайства

0

До Державної податкової інспекції у м. Полтаві надходить інформація про те, що невідомі особи з телефонів 095-641-13-81 та 066-148-75-07 від імені керівництва ДПІ у м. Полтаві вимагають від суб’єктів господарювання міста перерахувати на банківські рахунки значну суму коштів в обмін на надання їм в подальшому певних преференцій у бізнесі.

groshi (1)

Звертаємо увагу платників податків, що посадові особи Державної податкової інспекції у м.Полтаві не мають жодного відношення до шахрайських дій, які вчиняються невідомими особами з метою заволодіння чужим майном (коштами) шляхом обману чи зловживання довірою.

ДПІ у м. Полтаві звертається до платників податків з проханням бути пильними і зваженими та не піддаватись на провокації. А у разі надходження такого роду дзвінків від імені керівництва ДПІ у м. Полтаві з метою збору коштів на будь-які цілі чи висування інших незаконних вимог слід одразу повідомляти про це за номером 0532-63-00-70 «телефону довіри» або 0532-60-52-80 відділу власної безпеки Головного управління ДФС у Полтавській області.

Кожен такий абонент оперативно отримає кваліфіковану консультацію та допомогу.

Відділ комунікацій

Державної податкової

інспекції у м. Полтаві

Коментувати

21 березня 2018