Податківці розповіли на яку суму поповнився бюджет Полтави за січень 2017 року

Трибуна
2017-02-07

Більше 100 мільйонів гривень податків отримав міський бюджет від полтавських платників у січні 2017 року.

Податківці розповіли на яку суму поповнився бюджет Полтави за січень 2017 року

Податківці розповіли на яку суму поповнився бюджет Полтави за січень 2017 року

Про це повідомляє відділ організації роботи Державної податкової інспекції у м. Полтаві.

– За січень 2017 року до державного бюджету від платників м. Полтави надійшло більше 140 мільйонів гривень податкових платежів, – підбив підсумки роботи за січень 2017 року керівник ДПІ у м. Полтаві Дмитро Мельник.

До місцевого бюджету податковою інспекцією м.Полтави мобілізовано 126 мільйонів гривень.

До бюджету міста Полтави платники податків сплатили 108 мільйонів гривень, що на 33 мільйони гривень більше за відповідний період 2016року.

– Як свідчить динаміка надходження до міського бюджету на 19 мільйонів гривень у порівнянні з січнем 2016 року зросла сплата податку на доходи фізичних осіб та склала 66 мільйонів гривень, що становить 61% в загальній сумі податкових надходжень міського бюджету. На 7 мільйонів гривень більше сплатили суб’єкти господарювання, які працюють на спрощеній системі оподаткування, за перший місяць цього року від них надійшло 17 мільйонів гривень. Із цієї суми приватними підприємцями сплачено 14,4 мільйонів гривень єдиного податку, решту 2,6 мільйони гривень – забезпечили юридичні особи, – додає Дмитро Мельник.

Платники земельного податку та орендної плати за землю сплатили до бюджету міста 11,6 мільйонів гривень, що на 4 мільйони гривень більше ніж у січні 2016 року.

За рахунок акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти) міський бюджет поповнився майже на 11 мільйонів гривень.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: