По вулиці Шолом-Алейхема перекритий рух транспорту

Трибуна
14:10 | 22 жовтня 2018
0

У зв’язку з ремонтними роботами перекрито дорогу на ділянці від вулиці Козака до перехрестя вулиць Панянки й Героїв Крут. Ремонту потребують півтора кілометри труб діаметром 500 міліметрів.

Ремонт каналізації по вулиці Шолом-Алейхема

Ремонт каналізації по вулиці Шолом-Алейхема

Начальник служби каналізації “Полтававодоканалу” Іван Мистюк розповів: каналізаційному колектору, що прокладений по вулиці Шолом-Алейхема, вже понад 30 років. Термін його експлуатації вичерпано.

– Колектор прокладався приблизно у 80-тих роках минулого століття як тимчасовий, на час проведення реконструкції колектору по вулиці Пилипа Орлика (Паризької Комуни). Розрахований він був на кілька десятків років. Його гідроізоляція ослабла, а внутрішня сталева труба взагалі зруйнована. Дорога на цьому місці провалюється, – розповів Іван Мистюк.

За словами Євгена Забишного, головного інженера підприємства, перекриття дороги по вулиці Шолом-Алейхема – необхідний захід для забезпечення безпеки руху автомобільного транспорту.

– Підприємство звернулося до Полтавської міської ради з проханням перекрити в цьому місці дорогу, аби уникнути аварійних ситуацій. Міськвиконом розробив схему перекриття і об’їзний маршрут руху транспортних засобів. Об’їзд облаштували по вулиці Монастирській. Лише після цих заходів можливо розпочати ремонтні роботи, – пояснив фахівець.

Наразі готується кошторисна документація, в яку закладаються фінанси й на асфальтування пошкодженої ділянки дороги по Шолом-Алейхема та наведення там благоустрою. Усього на ремонтні роботи на цьому участку необхідно близько 40 млн грн.

Схема аварійних каналізаційних колекторів Полтави

Схема аварійних каналізаційних колекторів Полтави

– Будемо вирішувати питання співфінансування ремонту “Полтававодоканалом”, міською та обласною владами. Адже для нашого підприємства це – чималі кошти, – зазначають комунальники.

Провали на каналізаційних колекторах – одна з основних проблем “Полтававодоканалу”, говорить генеральний директор підприємства Василь Воротинцев. З березня і по нині на основних 6-ти каналізаційних колекторах сталося 62 провали.

– Це дуже велика цифра, особливо, якщо порівняти з попередніми роками. Кілька років тому траплялося не більше десятка провалів за рік. На даний момент із 62-ох провалів ми локалізували 27. Витратили на це майже 30 мільйонів гривень, – розповів генеральний директор “Полтававодоканалу”.

За словами Василя Воротинцева, вже розроблена програма ремонту міської каналізації. Вона розрахована на 3 роки і містить 5 пунктів. Першочергово, у програму закладені плани по терміновим ремонтним роботам.

– Технічна служба “Полтававодоканалу” розрахувала усі можливі ризики. Лише цьогоріч на реалізацію цієї програми нам необхідні 60 мільйонів гривень. Усього ж програма розрахована на 600 мільйонів гривень. Це пов’язано, передусім, із вартістю матеріалів та робіт спеціалізованої техніки, – зауважив Василь Воротинцев.

“Полтававодоканал” просить у мешканців вибачення за тимчасові незручності і віднестися з розумінням.

Працівники підприємства роблять усе можливе, аби якомога швидше локалізувати аварію по вулиці Шолом-Алейхема.

Прес-служба “Полтававодоканалу”

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: