По 6 років отримали двоє жителів Полтави, які виготовляли і продавали метамфетамін

Упродовж січня 2018 року прокуратура підтримала державне обвинувачення у кримінальних провадженнях за фактами незаконного виготовлення та збуту метамфетаміну.

По 6 років отримали двоє жителів Полтави, які виготовляли і продавали метамфетамін

По 6 років отримали двоє жителів Полтави, які виготовляли і продавали метамфетамін

За ці злочини вироками Київського районного суду Полтави двоє місцевих жителів засуджені до реальних мір покарання, повідомляє прокуратура Полтавської області.

За інформацією прокурора Полтавської місцевої прокуратури Григорія Гриня, 4 січня за ч. ч. 1, 2 ст. 307 КК України за систематичне виготовлення та збут психотропної речовини до 6 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного майна засуджена 37-річна полтавка.

– Призначаючи покарання, суд врахував, що жінка 16 років систематично вчиняла злочини у сфері обігу наркотичних засобів, за що 5 разів засуджувалася до реальних мір покарання, однак на шлях виправлення не стала, – зазначив прокурор.

Окрім цього, 22 січня оголошено вирок 39-річному полтавцю, який у своєму гаражі обладнав міні-нарколабораторію для виготовлення та продажу метамфетаміну. У цьому ж приміщенні він створив необхідні умови для вживання наркотиків потенційними покупцями, а іноді й сам допомагав їм робити ін’єкції.

Полтавця визнано винним за 4 статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309, ч. 1 ст. 313, ч. 1 ст. 317 КК України і також засуджено до 6 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного йому майна.

Вироки обох судів поки що не набули законної сили.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: