Плюс 800: на Полтавщині більше людей працевлаштовується, ніж звільняється

Трибуна
16:10 | 08 жовтня 2018
0

На Полтавщині спостерігається позитивна динаміка зайнятості. У середньому, щомісяця роботу знаходить на 787 осіб більше, ніж звільняється. Про це на апаратній нараді повідомив начальник обласного управління Пенсійного фонду України Володимир Тараторін.

Робота

Зростає й кількість застрахованих осіб. У серпні 2018 року вона становила понад 426 тис. чол., що майже на 3% більше порівняно з початком року.

– Зріс і фонд оплати праці страхувальників, які декларують заробітну плату найманих працівників. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, зростання склало 28%. Полтавщина – один з регіонів України, де також на 30% збільшилися й надходження власних доходів. Цей показник перевищує середній по Україні, – розповів Володимир Тараторін.

Нині середня заробітна плата по області становить 8 тис. 523 грн. З початку року вона зросла на 1 тис. 387 грн.

Про легалізацію трудових відносин поінформував начальник Управління Держпраці у Полтавській області Сергій Щербак. За його словами, найчастіше нелегальних працівників використовують у будівництві, сільському господарстві, торгівлі та транспорті.

– На 1 серпня 2018 року 575 тис. осіб віком від 15 до 70 років (від загальної кількості населення області, що становить 1,4 млн) працевлаштовані легально. За минулий рік виявили понад 81,5 тис. людей працездатного віку, які не обліковуються ні як працівники, ні як приватні підприємці, ні зареєстровані в центрі зайнятості, – зазначив Сергій Щербак.

Перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Пісоцький, у свою чергу, зазначив, що всі райони повинні активізувати роботу щодо легалізації праці.

– Звертаюся до голів райдержадміністрацій, щоб активізували роботу щодо легалізації трудових відносин. Це питання стосується не тільки Управління Держпраці, але й всіх нас. Потрібна спільна робота й адміністрацій, і Управління, і всіх підприємств, – сказав Андрій Пісоцький.

Під час перевірки Управління Держпраці виявило понад тисячу працівників, яких допустили до роботи без належного оформлення трудових відносин.

За матеріалами Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: