Плани, законопроекти, протидія провокаціям: кандидати у нардепи від “Слуги народу” Нальотов та Боблях дали першу прес-конференцію

Перше спілкування з журналістами полтавські кандидати від партії «Слуга народу» — Дмитро Нальотов (144 виборчий округ) та Андрій Боблях (145 ОВО) вирішили провести незвично. На питання медійників молоді політики відповідали у стінах Кадетського корпусу. Який, за словами спікерів, нині уособлює ефективність роботи місцевої влади. Кандидати розповіли про законодавчі ініціативи, які планують реалізовувати, можливі коаліційні об’єднання у разі обрання, а також про те, чи готові до провокацій та чорного піару проти себе.

Чоловіки переконують: обидва подали анкети, як це і вимагали у політичній партії, а потому пройшли співбесіди у Києві. Особисте знайомство Андрія Бобляха з Володимиром Зеленським, певен кандидат, на вибір не повпливало.

– Ніхто не міг повірити, що простий шоумен може стати кандидатом, заповнивши анкету. Це ламає систему, — говорить висуванець по 145 виборчому округу Андрій Боблях.

Андрій Боблях

Чому по 144 округу «Слуга народу» не висунула ексдепутата міськради Дениса Поліщука, який говорив, що майже дійшов згоди з партійним керівництвом, нинішньому кандидату Дмитру Нальотову невідомо.

Обидва кандидати переконують, що розуміють, якого тиску зазнають за час кампанії та які серйозні суперники балотуються в обох «полтавських» округах. Проте, чорному піару та «засіванню» гречкою та цукром готові протиставити високу медійну активність та спілкування з виборцями. Крім того, невдовзі у Полтаві має запрацювати відкритий офіс партії, куди можна буде приходити всім охочим. Хоча, зважаючи на загрозу провокацій під час зустрічей з боку конкурентів, кандидати таки задумуються над охороною.

Що ж до агресії у соцмережах з боку противників Володимира Зеленського та його політсили, то найбільш нетолерантні коментарі, говорять мажоритарники, зустрічали за президентської кампанї. Нині ж, коли самі стали кандидатами від «Слуги народу», особливої ненависті у соцмережах до себе не відчули та людей з друзів не видаляли. Хоча всі матеріали та коментарі про себе намагаються читати.

Кандидати також розповіли про центр рішень у партії «Слуга народу». За словами Дмитра Нальотова, ключові рішення у партії приймає її очільник Дмитро Разумков. Проте, радячись з однопартійцями. Політики також заперечили вплив на політсилу з боку олігарха Ігоря Коломойського. А от чи прийматимуть у парламенті рішення, які суперечитимуть особистим переконанням, хлопці відповіли розмито.

– Якщо сидітиме 450 нардепів від «Слуги народу», і всі «за», а ми двоє «проти», то, можливо, проблема саме у нас? — сказав Андрій Боблях.

За словами кандидатів-мажоритарників, обидвох, в разі обрання, влаштує наявна зарплатня народного депутата, тож від власної справи обидва готові відмовитися. Проте, пільгами нардепа (зокрема, компенсацією вартості житла) політики користуватися планують.

Розповіли мажоритарники і про законодавчі ініціативи, що їх планують втілювати у разі обрання. Андрій Боблях хоче працювати над покращенням стану доріг та якістю комунального транспорту Полтави (хоч це і є прерогативою міської влади — Авт.), а от Дмитро Нальотов планує зосередитись на розвитку туризму.

– Готую проект з розвитку зеленого туризму, а також щодо збору та упорядкування даних про туристичні об’єкти, — говорить висуванець по 144 округу Дмитро Нальотов.

Дмитро Нальотов

Нинішні ж реформи, зокрема, «поліцейську», медичну та освітню обидва спікери оцінюють скептично. Відчутних змін у вказаних галузях, кажуть, наразі не помічають.

Солідарні Андрій та Дмитро і в коаліційних вподобаннях: обидва відкинули співпрацю фракції «Слуги народу» з представниками «Опозиційної платформи – За життя». У разі ж непроходження до Верховної Ради обидва планують іти і на місцеві вибори, теж під брендом «Слуги народу». А російськомовний у побуті Дмитро Нальотов, у свою чергу, зауважив, що, незалежно від обрання до парламенту, вивчає українську і планує опанувати її найближчим часом.

Вже сьогодні кандидати планують провести декілька зустрічей з виборцями у Полтаві. Зокрема, полтавців запрошують на знайомство з мажоритарниками до Монументу Слави у Корпусному саду. Початок о 18.00.

Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

Ниочем

2019-06-28
Відповіcти
0

Скоріше б вибори та подивиться, шо воно буде далі.

2019-06-25
Галина
Відповіcти
0

Ви мене вибачте,ну прізвища як на підбір)

2019-06-25
Тім
Відповіcти
0

А місце яке вибрали для інтерв’ю, не просто так.

2019-06-25
Маша
Відповіcти
0

Я б хотіла ,щоб вони пройшли і розвивали в майбутньому наше місто. Чомусь я їм вірю.

2019-06-25
Віолета
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: