Пізанська гірка, гойдалка без гойдалки та інші артефакти дитячих майданчиків Полтави

Півсотні дитячих майданчиків, попередньо, увійшли до переліку тих, які збираються відремонтувати на виділені під час останньої сесії міськради 1,7 млн. грн. Місця їх розташування можна побачити на карті, оприлюдненій активістами у соцмережі Фейсбук.

Майданчик на Р.Кириченка, 13

Майданчик на Р.Кириченка, 13

Карту Полтави з позначеними на ній дитячими майданчиками, які начебто збираються відремонтувати на виділені під час останньої міської сесії 1,7 млн. грн., оприлюднили у соціальній мережі Фейсбук. Створили її активні полтавки з ініціативної групи «Батьки за місто для дітей». Всього на мапі – 50 об’єктів. Авторки попереджають: список, начебто наданий депутатом полтавської міськради, не остаточний і ще буде коригуватися. Проте коли і за якими онаками пріоритет нададуть тому чи іншому об’єкту, наразі не відомо.

Карта. Карта. Автор - Олена Стрельник

Карта. Автор – Олена Стрельник

На мапі видно, що більшість дитмайданчиків зі списку знаходиться у центральній частині міста, на Леваді та на Браїлках. Небагато – на Алмазному, Садах-2, в районі Київсього вокзалу та Інституту зв’язку. Натомість на Огнівці, Юрівці, Колонії, в районі Павленківського парку, на Чевоному Шляху та ін., здаєтся, не планується ремонтувати нічого.

Майданчик на Пушкіна, 65а

Майданчик на Пушкіна, 65а

«Трибуна» прогулялася центральними вулицями Полтави і віднайшла 7 майданчиків з попереднього списку. Наскільки ці місця дитячого відпочинку безпечні, допоможе їм косметичний ремонт і фарбування чи ці об’єкти потребують значно серйознішого втручання – висновки залишимо експертам, які визначатимуть першочерговість ремонту. Утім, полтавці, безперечно, мають право на власну думку:

– Ота пісочниця – і є дитячий майданчик, – підтвердив літній мешканець будинку на Лідова, 11. – Чесно кажучи, не знаю, хто подавав заявку на ремонт у ЖЕО і не впевнений, що в нашому дворі ігровий майданчик потрібен. Все-таки в будинку – лише одна дитина. Може, краще було б зробити майданчик десь по сусідству, але великий, сучасний, щоб багато дітей могли на ньому гратися.

Лідова,11

Лідова,11

Поки що не вдалося з’ясувати, коли з’явиться остаточний список майданчиків і який комплекс робіт буде виконано на кожному з них. Відповідь на запит в міське управління житлоко-комунального господарства поки що не надійшла – у міськвиконкомі посилаються на проблеми з електронною поштою. Утім, інформацію «Трибуні» обіцяли надати пізніше.

Майданчик на Пушкіна, 38

Майданчик на Пушкіна, 38

(відео – Сергій Котелевець)

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Если родители любят своих детей по настоящему, то они в состоянии решить данную проблему, взять инструмент и починить

2017-07-14
Людмила
Відповіcти
0

Сподіваюсь, що відремонтують уже хоч щось, а не просто нагодують пустими балачками

2017-07-14
Ірина
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: