Півторарічного хлопчика забрали у психічнохворої матері

Мати доправила важкохвору доньку до Полтавської обласної психлікарні. А оформляти опіку над маленьким онуком відмовилася.

Полтавська обласна психлікарня

Полтавська обласна психлікарня

Півторарічного хлопчика тимчасово вилучили у важкохворої матері співробітники ювенальної служби Миргорода. За повідомленням «Новин Полтавщини», 32-річна жінка давно страждає на психічне зхворювання й перебуває під наглядом лікаря-психіатра, однак останнім часом перестала приймати призначені їй ліки. Відтак стала неконтрольовано агресивною до оточуючих. Останньою краплиною стало те, що хвора вигнала літню матір на вулицю, а сама зачинилася у квартирі і відмовлялася спілкуватися з людьми. Тож пенсіонерка звернулася до Миргородського відділення поліції з проханням супроводжувати її доньку на термінове лікування до Полтавської обласної клінічної психлікарні.

У результаті півторарічний син психічнохворої жінки залишився без нагляду. Адже його бабуся, хоч і стривожена хворобою доньки, оформлювати опікунство над ним відмовилася. Тож співробітники поліції разом з представниками служби у справах дітей Миргородської міської ради помістили дитину на проживання до дитячого відділення лікарні, «доки його мама одужає», розказав начальник Миргородського відділу поліції Володимир Река.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: