Питання скандальновідомого будівництва по вулиці Бідного знову на порядку денному

2

 Забудовник вважає, що виконує зобов’язання – окремі депутати не згодні  із таким формулюванням.

12716380_1679417535661361_6775062799331789637_o

На засідання постійної комісії із питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту Полтавської міської ради знову було «гаряче». Декілька питань порядку денного стосувалися будівництва на території Полтави, та виконання забудовниками зобов’язань, які вони мають перед  містом. Зокрема претензії лунали на адресу «Полтаватрансбуд», що проводить будівництво, яке встигло стати скандально відомим, на ділянці по вулиці Бідного 5. Деякі депутати фракції «Солідарність» заявили, що забудовник знову не виконує взяті на себе обов’язки стосовно зведення соціальної інфарструктури. Вони звинуватили будівельну фірму у незаконному проведенні громадських слухань, які відбулися у приміщенні офісу «Полтаватрансбуд», та на яких замість мешканців прилеглих територій були присутні «підставні» особи.

Представник забудовника повідомив, що будівництво, яке ведеться на вулиці Бідного є законним, адже підприємство має усі необхідні дозвільні документи, затверджені зміни до детального плану територій із урахуванням будівлі. Представник будівельної фірми пообіцяв виконати усі взяті на себе зобов’язання, а саме: розширення проїжджої частини із 5,5 до 8 метрів, спорудження  зелених насаджень і паркових зон, встановлення декількох альтанок, а також дитячих та спортивних майданчиків.

Словесна «перепалка» між представниками влади та бізнесу ні до чого не призвела. Депутати комісії просто прийняли до відома інформацію стосовно забудови.

Олексій Сердюков

Коментувати

2 Коментарів
Верка
• 18:00 | 11 лютого 2016

а чё гАспадин ЧЕ перестал пиариться на этом?

Відповіcти
Полтавець
• 17:58 | 11 лютого 2016

“Словесна «перепалка» між представниками влади та бізнесу ні до чого не призвела” ну собственно как всегда, чего и следовало ожидать

Відповіcти
21 березня 2018
20 березня 2018