Питання кандидатів для поліцейської комісії депутати облради зняли з порядку денного

Депутати облради висунули своїх представників до складу поліцейської комісії. Нагадаємо, її формують наново у зв’язку з ліквідацією попередньої, очолюваною депутаткою обласної ради Ірини Степаненко. Проте після виступів колег депутати проголосували за зняття питання з порядку денного, поки його не допрацюють.

IMG_3389

Обласна рада повинна обрати до складу поліцейської комісії ГУ НП Полтавщини як відповідь на подання очільника обласної поліції Олега Беха.

Профільна комісія з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій рекомендувала погодити кандидатури депутатів Геннадія Коваленка та Юрія Тимохи (обидва члени фракції БПП). Нагадаємо, цю комісію очолює сам Геннадій Коваленко.

Юрій Тимоха заявив про відвід своєї кандидатури.

Фракція «Батьківщина» запропонувала Михайла Міщенка.

Фракція «Відородження» запропонувала свого кандидата.

Фракція «Свобода» запропонувала, щоб до комісії увійшли учасники бойових дій і ветерани АТО. Депутат наголосив також на тому, що за питання голосувати не можна, оскільки воно не підготовлене до кінця. Тимбільш проект рішення опублікований із порушеннями.

Фракція «УКРОП» запропонувала Івана Сидоренка, учасника бойових дій в Афганістані.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: