Письменник Олексій Неживий планує перевезти до Полтави бюст ГригораТютюнника

0

Український письменник, літературознавець, журналіст та краєзнавець Олексій Неживий, який жив і працював у Луганську, 22 жовтня провів зустріч із педагогами Полтавської області. Письменник народився на Полтавщині, але після початку бойових дій на Сході повернувся додому.

Олексій Неживий

Зустріч відбулася у Полтавському інституті післядипломної педагогічної освіти ім. Остроградського. Письменника розповів присутнім історію, яка дала їм змогу побачити і відчути складну життєву ситуацію, у якій опинилися вимушені переселенці.

Олексій Неживий прибув до Полтави 4-го серпня 2014 року. Він залишив майже все що в нього було на Сході. Він планує перевезти із Луганська до села Шилівка Зіньківського району бюст письменнику Григору Тютюннику.

Сьогодні вчителям історії розповідаю, що в Луганську чекає цінність – бюст Григора Тютюнника. На моє прохання народний художник Іван Чумак, зробив його ще давно. От і заберу бюст, – говорить письменник.

Олексій Неживий стверджує, що бути самим собою нелегко і в Луганську, і в Полтаві. Але писати завжди потрібно лише правду. І це не подвиг, а життєва потреба.

Юлія Злепко

20 липня 2018
19 липня 2018