Підприємець Юрій Філюк у Полтаві розповість, навіщо місту громадський ресторан

0

20 липня о 17:00 в RestoClub “Podium” (ТРЦ “Metropolitan Mall”, 5 поверх, вул. Гоголя, 38) пройде зустріч із підприємцем, керівником платформи “Тепле Місто”, співзасновником ресторану “Urban Space 100” Юрієм Філюком та координаторкою програми “Urban Space” Мартою Гладкою.

Підприємець Юрій Філюк у Полтаві розповість, навіщо місту громадський ресторан

Підприємець Юрій Філюк у Полтаві розповість, навіщо місту громадський ресторан

Юрій Філюк — співзасновник мережі “23 ресторани” в Івано-Франківську. Разом із друзями він створив кілька концептуальних закладів — ресторан “Fabbrica”, де готують піцу і пасту на відкритій кухні, кав’ярню “Говорить Івано-Франківськ”, кафе з бельгійськими вафлями “Мануфактура”.

Ресторан “Urban Space 100” відкрився в Івано-Франківську наприкінці 2014 року. 100 засновників у рівних долях профінансували цей заклад. Ресторан працює та генерує прибуток, що спрямовується на некомерційні проекти з розвитку Івано-Франківська. Рішення про те, які проекти підтримати, приймають засновники ресторану.

1 вересня у Києві відкриється другий ресторан з такою ж концепцією — “Urban Space 500”.

Ідея належить платформі “Тепле Місто”, керівником якої є Юрій Філюк. Він та координаторка програми “Urban Space” Марта Гладка ознайомить полтавців з можливістю відкриття такого закладу у Полтаві.

Цілі “Urban Spaces”:

  • створення прозорого цільового фонду, призначеного для фінансування соціальних проектів та стартапів.
  • об’єднання людей практичного інтелекту, готових інвестувати у проект та розподіляти кошти на фінансування інших ініціатив

Організатори зустрічі у Полтаві — українсько-шведська компанія “Beetroot” та ІТ-школа веб-розробки та дизайну “Beetroot Academy”.

Після лекції проведуть дискусію у формі питання-відповідь щодо реалізації проекту в Полтаві.

Вхід вільний. Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/woUVRV.

У разі додаткових запитань: (050) 833-53-73, (097) 851-90-93 (Анна).

Софія Добряк

15 серпня 2018
14 серпня 2018