Підніття ціни на газ восени не буде — Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що ціна на газ для населення восени підніматись не буде.

Підніття ціни на газ восени не буде — Гройсман— Наразі «Нафтогаз» закачує газ за діючими цінами. Вони — в нижній точці і тому не можуть бути підвищені, оскільки запас (газу в газосховищах — ред.) зараз, на початок опалювального сезону, буде сформований у розмірі 20 млрд м³. Цього нам вистачить повністю для проходження наступного опалювального сезону, — сказав Гройсман в ефірі телеканалу ICTV.

За даними АО «Уктрансгаз», станом на 6 липня Україна збільшила обсяги природного газу у підземних сховищах на 59,8% (на 5,22 мільйонів кубометрів) — до 13,9 мільярдів кубометрів.

Він також підкреслив, що не бачить об’єктивних підстав для підвищення ціни на газ. Між іншим посадовець зазначив, що, встановлюючи граничну вартість постачання тепла та гарячої води споживачам, уряд забрав «неефективну» складову, яка збільшувала тарифи.

Відповідно до результатів аналізу вартості тепла у різних регіонах, в уряді прийшли до висновку, що деякі компанії, які постачають ресурси, зареєстровані в офшорах.

— Ціна газу для всієї країни рівна, і я не розумію, чому при однаковій ціні газу в одному місті вартість гігакалорії тепла становить 1300, а в іншому — понад 2000 грн. Зараз ціни на газ — у нижній точці, — зазначив Гройсман.

Зазначимо, днями у Кабміні повідомили про відкриття для вільного доступу реєстру власників теплокомуненерго (ТКЕ).

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Ближче до опалювального сезону картина стане ясною.

2019-07-08
Вовка
Відповіcти
0

Ага,ну-ну! Дуже б хотілося,звичайно,маючи власний,платимо Росії.

2019-07-08
Даша
Відповіcти
0

Ну це до виборів,а після виборів побачимо,що заспівають.

2019-07-08
Валя
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: