Трибуна

Незалежна преса Полтави
+18°

Активіст стверджує, що під час сутичок у Полтавській міськраді Олександр Мамай схопив його за геніталії

19 квітня у приміщенні міської ради Полтави сталися сутички між активістами «Штабу Супротиву» та мером Олександром Мамаєм. Один із учасників акції Вадим Патик говорить, що мер вхопив його за геніталії. Сам же Мамай глибоко не коментує ситуацію, коротко пояснюючи: «Мене хапали за горло, але я не буду писати заяву до поліції».

Активіст стверджує, що під час сутичок у Полтавській міськраді Олександр Мамай схопив його за геніталії

Активіст стверджує, що під час сутичок у Полтавській міськраді Олександр Мамай схопив його за геніталії

Активіст Вадим Патик, як видно на трансляції з Facebook, намагався затримати Олександра Мамая. Як пояснює активіст, він лишень легенько обійняв мера:

 – З іншими активістами я хотів домогтися від Мамая відповіді на актуальне питання щодо скликання позачергової сесії. Він не хотів з нами говорити і намагався покинути приміщення депутатської кімнати. Всі наклепи, про те, що я застосував силовий прийом проти нього – це неправда. Я його просто легенько обійняв. Якщо хто і застосовував силові прийоми, то саме Олександр Федорович. Він через джинси схопив мене за геніталії, – розповідає Вадим Патик.

Олександр Мамай не згодний з тим, що Вадим Патик його легенько обійняв. Він заявляє, що його хапали за горло. На запитання про погрози в адресу Юліана Матвійчука, мер відповідає, що не хай депутат подає заяву в поліцію:

 – Якщо я комусь там погрожував, то нехай пишуть заяви до поліції. Я не буду коментувати цю ситуацію. Мене хапали за горло. Однак я вважаю себе чоловіком і  скажу, що звертатися до поліції не буду. А вони хай самі вирішують, що їм робити.

Нагадаємо, що 19 квітня у приміщенні Полтавської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету. Опісля депутати та активісти «Штабу супротиву» почали вимагати від мера скликання позачергової сесії. Олександр Мамай заявив, що позачергової сесії не буде. Розпочалися сутички.

Написати коментар

ПоказатиСховати 2 Коментарів

Останнi новини:

Нашылюдивсюди
27 Травень 2017
Нещодавно на телеканалі НЛО TV відбудеться прем’єра серіаліті «O.Torvald: Наші люди всюди». Про це повідомили на офіційному сайті каналу. Це…
police-academy
27 Травень 2017
Головне управління Національної поліції в Полтавській області оголосило набір до ВНЗ МВС, які навчають поліцейських. Вступити може кожен, кому є…
Літак
27 Травень 2017
Цьогоріч в Україні може з’явитися національний лоукостер – авіакомпанія у сфері дешевих перевезень. Про Про це в ефірі одного з…
Бжезінський
27 Травень 2017
Екс-радник з нацбезпеки колишнього президента США Джиммі Картера, автор геополітичного бестселеру «Велика шахівниця» Збігнєв Бжезінський помер у віці 89 років.…