Петро Порошенко побував у Полтаві

5

Президент України Петро Порошенко прибув сьогодні до Полтави, де взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку області та представив тимчасового керівника обласної державної адміністрації.

Петро Порошенко

Петро Порошенко

Засідання Рада регіонального розвитку відбувалось у палаці дозвілля «Листопад». А вже звідти Петро Порошенко поїхав виступати перед усіма охочими на Театральну площу.

На Раду регіонального розвитку прийшли нардепи Костянтин Іщейкін та Андрій Река, заступники голови Полтавської ОДА Олег Пругло та Микола Білокінь, голова Департаменту ЖКГ ПОДА Тимофій Голбан, міський голова Кременчука Віталій Малецький та Горішніх Плавнів Дмитро Биков, голови районних адміністрацій, чиновники та депутати місцевих рад.

Разом з Петром Порошенком на сцену піднялися Віце-прем’єр-міністрр України Геннадій Зубко, голова Полтавської облради Олександр Біленький та заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий.

Роман Товстий та Олександр Біленький

Роман Товстий та Олександр Біленький

Кожному дали слово, в якому посадовці прозвітували про свою роботу. В своєму виступі Петро Пороошенко зачепив тему скандалу навколо Валерія Головка та представив нового виконуючого обов’язки голови обласної адміністрації — Романа Товстого.

Також слово надали меру Кременчука Віталію Малецькому, в. о. Решетилівського міського голови Оксані Дядюновій та депутату Полтавської облради від «БПП», гендиректору СТОВ «Воскобійники» Валерію Капленку.

По завершенні засідання Ради регіонального розвитку президент поїхав на Театральній площу, де попередньо підготували сцену та зібралися полтавці. Під час заходу між поліцією та групою молодих людей у формі «Національних дружин» сталася сутичка. Молоді люди закидали правоохоронців мякими іграшками поросят. Близько двох десятків молодиків забрали до автозаків.

Петро Порошенко побував у Полтаві

Петро Порошенко побував у Полтаві

І доки Президент виступав на сцені, поруч представники «Нацкорпусу» проводили акцію «Свинарчуків за грати», гучно і незадовільно оцінюючи виступ Петра Порошенка.

Захід завершився гімном України, після якого люди почали розходитися.

23 марта 2019
22 марта 2019