Петиція, у якій вимагається навести порядок в міських перевезеннях, зібрала необхідну кількість підписів

2

Петиція на сайті Полтавської міської ради під назвою «Вимагаємо від міської влади розривати договори з перевізниками, які не виконують свої обов’язки. А також навести порядок в міських перевезеннях», набрала 363 голоси.

Петиція, у якій вимагається навести порядок в міських перевезеннях зібрала необхідну кількість підписів

Петиція, у якій вимагається навести порядок в міських перевезеннях зібрала необхідну кількість підписів

«У зв’язку з ситуацією, яка склалася в місті, викликана «страйком» приватних перевізників, вимагаємо від міської влади негайно розривати договори з недобросовісними перевізниками, які не виконують своїх прямих обов’язків, методами саботажу і шантажу. Тисячі полтавців страждають від свавілля «горе-бізнесменів». Вимагаємо від міської влади по-максимуму забезпечити маршрути комунальним транспортом і підписувати договори тільки з тими перевізниками, які будуть виконувати всі умови. Також потрібно провести огляд технічного і зовнішнього стану маршрутних транспортних засобів і не допускати до виїзду ті, які не відповідать нормам», – йдеться у тексті петиції.

Зазначимо, що всього за 5 днів петиція зібрала 363 голоси, при мінімально необхідних 250. До кінця збору підписів залишилося ще 55 днів.

Як повідомлялося, полтавці пропонують ввести електронний квиток.

15 января 2019
14 января 2019