Петиція про збереження будівлі кінотеатру Котляревського зібрала підписи за два дні

Петиція №272 під назвою «Збереження будівлі кінотеатру Котляревського» на сайті Полтавської міськради набрала достатню кількість підписів всього за два дні.

Петиція про збереження будівлі кінотеатру Котляревського зібрала підписи за два дні

Петиція про збереження будівлі кінотеатру Котляревського зібрала підписи за два дні

Читайте також: Електронна петиція у Полтаві: працює, але вибірково

«З метою збереження архітектурного вигляду будівлі кінотеатру Котляревського, перетворення закладу на візитівку міста, пропонуємо залишити прибудову «Старнайт». Власники прибудови, які отримали приміщення у жалюгідному стані, зробили все можливе, аби зберегти його, не довести до вигляду Кадетського корпусу. Знесення прибудови може ще більше пошкодити саму пам’ятку архітектури національного значення. Більше того, на сьогодні всі комунікації кінотеатру підведені під одну систему, яка включає в себе і прибудову. Знесення її приведе до порушення роботи усіх закладів, що розміщені у будівлі. Прибудова до кінотеатру — це додаткові робочі місця, значні кошти в міський бюджет за оренду приміщення, можливості для заохочення туристів», — зазначає у тексті автор петиції Дмитро Собакар.

Читайте також: Як працюють і чи мають результати електронні петиції подані полтавцями (Інфографіка)

Всього за два дні петиція зібрала 251 підпис. До кінця збору підписів залишилося ще 58 днів, тому ця петиція може набрати найбільше голосів серед усіх петицій на сайті міської ради.

Як повідомлялося раніше, петиція щодо протидії грального бізнесу у Полтаві набрала достатню кількість підписів.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Петух Вальера Кудахович

2018-11-16
Вальера
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: