Петиція про прибрання петицій та заборона перекриття вулиць міста – чого хочуть полтавці?

2

Сьогодні на сайті Полтавської міської ради з’явилося 2 нові петиції, серед яких петиція №287 під назвою «Заборона перекриття вулиць міста для проведення масових заходів» та №288 під назвою «Прибрати з сайту Полтавської міської ради такий розділ як «Електронні петиції», та вважати незадовільною роботу депутатів та посадових осіб при розгляді електронних петицій громадян».

Петиція про прибрання петицій та заборона перекриття вулиць міста – чого хочуть полтавці

Петиція про прибрання петицій та заборона перекриття вулиць міста – чого хочуть полтавці

У тексті першої петиції її автор Дмитро Таран зазначає, що багатьом полтавцям завдає незручностей те, що для проведення таких заходів перекриваються центральні вулиці міста.

«В Полтаві багато місць, де можна проводити спортивні заходи, зокрема й масові забіги, тому просимо Полтавську міську раду заборонити перекриття вулиць міста для проведення спортивних заходів та розробити перелік місць, де можна проводити масові спортивні заходи«, – підсумовує автор.

У тексті другої петиції автор Олександр Сороковий наголошує на тому, що електронні петиції на сайті Полтавської міської ради не працюють. Через це, на його думку, потрібно їх прибрати.

«Пропоную прибрати з сайту Полтавської міської ради такий розділ як «Електронні петиції», та вважати незадовільною роботу депутатів та посадових осіб при розгляді електронних петицій громадян«, – додає автор.

Перша петиція підписів наразі не має, а другу підписав лише її автор. До кінця збору голосів обох ініціатив залишилося 60 днів. Нагадуємо, що за правилами для того, щоб депутати розглянули петицію, вона повинна зібрати не менш ніж 250 голосів.

22 февраля 2019
21 февраля 2019
20 февраля 2019