Першого заступника міського голови Полтави підозрюють у корупційних діях

Зараз працівники управління економічного захисту спілкуються з заступником мера Михайлом Шевченком у приміщенні Полтавської міськради.

Шевченко Михайло, праворуч

Шевченко Михайло, праворуч

Першого заступника полтавського міського голови, Михайла Шевченка, підозрюють у корупційних діях. Сьогодні до його кабінету завітали представники управління економічного захисту, які, за попередньою інформацією, готові скласти на чиновника протоколи про корупційні зловживання. Що стало передумовою таких звинувачень, наразі невідомо.

Нагадаємо, що вчора дружина Михайла Шевченка, Юлія Шевченко, дала прес-конференцію у м.Київ, де, за її словами, вона зараз переховується від свого чоловіка. Юлія Шевченко звинуватила його у постійному тиску, знущаннях, психологічному та фізичному насильстві щодо неї та її батьків. А також, зокрема, зазначила, що неодноразово мимоволі була свідком його корупційних діянь. І попросила захисту та підтримки у Президента України Петра Порошенка та Генерального прокурора Юрія Луценка. Про це, зокрема, повідомляло видання «Коло».

Однак правоохоронці стверджують, що їх сьогодішній візит з інформацією, яка прозвучала на прес-конфкеренції, не пов’язаний.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: